Зубная фея• 22 февраля 2025

Вы сразу узнали о том, что у дочки уже половая жизнь или уже потом?

Сами вам сказали?
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляЛина-7139
Строгость в цьому питанні це добре але виганяти свою дитину на вулицю це аморально і юридичний злочин
Методи стримування чудово працюють.

Мerida• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Доки вона вчиться в школі.
Блядства в мене в домі не буде. Я не забороняю, але така умова-засвербіло, торба на плечі і гоу...
А как вы проводите сексуальное воспитание? Про секс вообще, контрацепцию и тд
Если у вас только одно слово. Секс = блядство
Или вы эти вопросы с дочкой не поговариваете ?
Крем для арбуза• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Методи стримування чудово працюють.
Ну-Ну. И чтобы вы и дальше продолжали считать, что ваши методы чудово працюють, она пойдёт и втихаря сделает аборт. А там уже как карта ляжет.
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
Ви після першого сексу залишились жити у хлопця?
Я до сексу вже жила окремо. А саме у гортожитку інституту. І так, додому я вже не повернулась. Далі разом з ним будували своє життя.
А секс в шкільному віці, то не моє.
Крапипопка• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Мій ’підліток’ все чудово розуміє і усвідомлює.
Да, а ещё Ваш подросток прекрасно понимает что должна соответствовать Вашему идеалу( + одна травма, отвергнут если не буду соответствовать идеалу, меня не примут любой, перестанут любить, у меня нет права выбора, иначе меня накажут, нет надёжного взрослого) и Вам нельзя доверять, нужно делать всё тайно. Вот будут её осознания и это ещё не весь список. Вы действительно хотите сломить собственную дочь?
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Так вот и не узнаете. И многое другое тоже
Помрійте про щось реальне.
НуКаНаКа• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Як вона може розуміти, як ви секс прирівнюєте до блядства? Ви їй розказали про наслідки раннього сексу, про контрацептиви тощо?

Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
И шо? Может, вы сестры родные.
Капшо. В мене брати.
Мerida• 22 февраля 2025
Ответ дляКрапипопка
Саме страшное, что если что-то случится, ей не к кому идти.
Виннипуховна• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Методи стримування чудово працюють.
Вас тоже так выперли с торбой?
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Бред
Так випийте щось.
Садоводница• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
А секс в шкільному віці, то не моє.
Тобто вашій дитині потрібно йти жити в гуртожиток, щоб вона мала право принаймні на те, що і ви в молодості?
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляМerida
Дочка знає і про секс, і про звідки що береться давно, і з подробицями.
Я дуже пряма людина.
Куколка-мяуколка• 22 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
Они сами это видели?
Не, как-то догадались.
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Навіщо його робити?
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляКрапипопка
В мене повністю адекватна дочка.
НуКаНаКа• 22 февраля 2025
Ответ дляМerida
И не с кем поделиться, если вдруг что-то случится (болезнь или беременность). Печально!
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Ранній секс не входить в її плани. Чи я щось незрозуміле написала.?
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляМerida
Як це ’некуда’? Хлопець же не під батареєю живе.

Лина-7139• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Методи стримування чудово працюють.
Навіть не схоже на методи стримування
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Вас тоже так выперли с торбой?
Я в школі ноги не розставляла.
Крапипопка• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
В мене повністю адекватна дочка.
Травмы зависят не от степени адекватности ребёнка/подростка, а от адекватности родителей, если адекватности нет подсознательные травмы ребёнку/ подростку обеспечены . У Вас адекватности не видно
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
Є багато місць для проживання. Можна обирати що завгодно.
Лина-7139• 22 февраля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
К тому же даже страшно представить где она деньги на аборт будет брать
Виннипуховна• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Я в школі ноги не розставляла.
самое тяжелое в вашем случае это то что вы ’идеальная мать’
НуКаНаКа• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Я вам страшну таємницю відкрию: за свідченнями більшості підлітків дівчат, у жодної немає в планах раннього сексу. Але так стається, що він відбувається. І дуже важливо, щоб дорослий, особливо мама не засудила, не вигнала з дому, не назвала дитину блядью...
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляКрапипопка
Прості правила чудово працюють. Може адекватні батьки ще й з дому виходять, щоб школярі потрахалися ’для здоров´я’. То їх справа.
Я в таких питаннях неадекват.
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Я погана мати. Не дозволяю школярці спати з хлопцями. Ви праві.
Лина-7139• 22 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
А ви впевнені що вона йому буде настільки потрібна щоб взяти її до себе жити?І в нього буде своє житло?Бо інакше треба ще враховувати побажання його батьків
Наизнанку• 22 февраля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Тому і виникають проблеми бо ’мама підтримає’ в разі чого.
Я не така мама.