Робот Вертер• 22 февраля в 19:22

Який недорогий норм магній аптечний?

Не айхерб.
ЖивунаБагамах• 22 февраля в 19:24
Брала допельгерц.
Ніби норм
Сама не знаю• 22 февраля в 19:25
Допельгерц дешевий
Пампушечка• 22 февраля в 19:25
Будь який. Я Магнікум вітчизняний п´ю. Магне Б6 не зайшов. Ніякого ефекту.
Баба_Воля• 22 февраля в 19:25
Недорогий означає пустишка!
r25-1• 22 февраля в 19:26
та ТС наверное хочет успокоительного ефекта. Не поможет магний. не при этой жизни
Пампушечка• 22 февраля в 19:27
Ответ дляr25-1
Магній не допомагає від стресу але чудово знімає судоми.
Yarosh10• 22 февраля в 19:30
Магнеквін, мені ендокринолог прописувала його.
Помаранчова душа• 22 февраля в 19:42
Я брала магній від Biotus. Чудово працює! І магній гліцинат, і магній лактат.
Пампушечка• 22 февраля в 19:53
Автор звертайте увагу на дозу магнія в таблетці. В Магнікумі 100 мг. в одній таблетці. Дуже багато препаратів де вона значно менша. Обирайте за потребою
Бабця в мештах• 22 февраля в 21:14
Якщо ви хочете магній від стресу, то краще не треба - дарма викинуті кошти
автор Робот Вертер • 24 февраля в 02:48
Ответ дляПампушечка
А чому магне б6 не зайшов? В як машнікум відчуваєте зо він діє?
автор Робот Вертер • 24 февраля в 02:48
Ответ дляr25-1
Ні, не для заспокоєння