Миловидна леді• 22 февраля в 20:48
Нові стікери в переписці з чоловіком
В шлюбі довго майже 15 років. Останнім часом стало набагато менше сексу. Ну вік вже бере своє. Але відносини не змінилися, останнім часом просто обнімаємося. Він говорить багато ніжних слів... але мені якось не вистачає... тепер дивно, що він почав мені писати - типу люблю чи скучаю з дивними анімаційними стікерами, якими ніколи до цього не користувався. Я думаю, може він не тільки мені пише?
Результат:
вже голосів:
15 (39.47%)
Намічається зрада
15 (39.47%)
Результат
8 (21.05%)
Все просто здається
Миловидна леді
• 22 февраля в 20:51
Ну двоє вже проголосували за зраду
дивна поведінка просто... якісь котики, що пукають сердечками... він серьозний мужчина
Колупалочка• 22 февраля в 20:53
Ответ дляМиловидна леді
Ну двоє вже проголосували за зраду
Придивляйтесь, автор, але будьте готові, що правда вам може не сподобатись
маска Ілона• 22 февраля в 20:58
Знакомая история с бм, да это баба появилась, не сомневайтесь даже. Думайте как недвигу делить будете, пора. А еще советую в его телефоне пока оно спит полазить, и забейте на этикет там, где вас уже нае,бывают.
Переписки с бабами фоткать на свой телефон, это вам очень поможет потом делить недвигу. Это я вам, как хорошо обеспеченная путем развода, советую)
Миловидна леді
• 22 февраля в 20:58
Ответ дляБорисфенка
Цікаво, скільки вам років?
Мені 48...
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:01
Ответ длямаска Ілона
Дивлюся періодично телефон - нічого немає, може витирає, може є інший телефон, але дивно якось...
Борисфенка• 22 февраля в 21:01
Ответ дляМиловидна леді
Мені 48...
Ага, таки не 16. Як вам вдалося зберегтися такою наївною?
Хоча, одне з пояснень - всі ці анімашки малюють підлітки, а у них зовсім інше бачення світу.
Анімашок, мальованих солідними чоловіками чи жінками, просто нема. Звикайте.
маска Ілона• 22 февраля в 21:02
Ответ дляМиловидна леді
мой тупее был, не вытирал, наслаждался перечитыванием, видимо)
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:03
Ответ дляБорисфенка
Не зрозуміла нічого. Мій чоловік почав мені слати таке. Раніше взагалі стікерами не користувався, а тепер якісь котики-зайчики... дивно
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:04
Ответ длямаска Ілона
Обнімаю вас, в мене в минулому шлюбі я довіряла, а він коханку з мамо познайомив
тепер не довіряю нікому. Але за 15 років не було нічого підозрілого. Телефон не на паролі
Борисфенка• 22 февраля в 21:05
Ответ дляМиловидна леді
Повільно повторюю - всі ці стікери, якими він користується, малюють підлітки. У них дуже специфічне почуття гумору, вам вже недосяжне. Чоловік вирішив ’помолодитися’, вам підліткові стікери кидає.
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:06
Ответ дляБорисфенка
В мене просто відчуття, що спілкуєтьмя з дуже молодою дівчиною на стороні. Мені такі стікери просто дивні. А може це просто мої страхи... я стала старою та хворобливою
Борисфенка• 22 февраля в 21:07
Ответ дляМиловидна леді
Може спілкуватися з колегами на роботі, які років на 30 молодше його.
маска Ілона• 22 февраля в 21:07
Ответ дляМиловидна леді
Он переписывается с молоденькой, она слать начала эти смайлы и оно ей слало в ответ, типа юный кобель) вам уже шлет по привычке
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:08
Ответ дляБорисфенка
Та ні, він керівник. Не уявляю котиків, що пукають сердцями в переписці з коллегами
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:09
Ответ длямаска Ілона
Цього і боюся... бо це якось взагалі йому не властиво
Гага Газу• 22 февраля в 21:11
Ответ дляМиловидна леді
Скрытые чаты
Гага Газу• 22 февраля в 21:13
Ответ дляМиловидна леді
Як їх знайти в айфоні?
там в каждом приложение свое, погулите, но там пароль
Борисфенка• 22 февраля в 21:13
Ответ дляМиловидна леді
У нього є підлеглі. Показали нову пачку стікерів старому непрошареному керівнику, він тепер радісно всім це кидає.
Впадає в дитинство.
маска Ілона• 22 февраля в 21:14
Ответ дляБорисфенка
Неа , моему стареющему кобелю эти стикеры слали молодящиеся бабы возраста плюс минус сорокет)) Просто у них дети школьники были))
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:15
Ответ дляБорисфенка
Впадає в дитинство.
Сподіваюсь
маска Ілона• 22 февраля в 21:16
Ответ дляМиловидна леді
Ну или второй вариант в моем посте 27
Борисфенка• 22 февраля в 21:16
Ответ длямаска Ілона
І баби молодяться, і чоловіки молодяться. А малюють школярі, правильно кажете.