Миловидна леді• 22 февраля в 20:48
Нові стікери в переписці з чоловіком
В шлюбі довго майже 15 років. Останнім часом стало набагато менше сексу. Ну вік вже бере своє. Але відносини не змінилися, останнім часом просто обнімаємося. Він говорить багато ніжних слів... але мені якось не вистачає... тепер дивно, що він почав мені писати - типу люблю чи скучаю з дивними анімаційними стікерами, якими ніколи до цього не користувався. Я думаю, може він не тільки мені пише?
Результат:
вже голосів:
15 (39.47%)
Намічається зрада
15 (39.47%)
Результат
8 (21.05%)
Все просто здається
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:16
Ответ дляГага Газу
там в каждом приложение свое, погулите, но там пароль
Я дивилася, в нього є архів, але там нічого такого, паролів ніяких немає
Гага Газу• 22 февраля в 21:19
Ответ дляМиловидна леді
архив это не скрытые
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:23
Ответ дляГага Газу
архив это не скрытые
На ютьюбі говорять що є значок - скриті чати - в нього немає нічого такого
Гага Газу• 22 февраля в 21:24
Ответ дляМиловидна леді
Значок на все приложения? Вы где вообще смотрите переписка где?
Миловидна леді
• 22 февраля в 21:26
Ответ дляГага Газу
Вотцап, в нього інших немає мессенджерів. Він взагалі в цьому плані динозавр
Гага Газу• 22 февраля в 21:34
Ответ дляМиловидна леді
вы без пароля не найдете даже если он есть
После того как вы подтвердите свой пароль, папка с закрытыми чатами станет недоступной для просмотра, даже если вы смахиваете экран вниз. Чтобы открыть закрытые чаты, введите в поле поиска придуманный пароль. После этого скрытая папка появится в результатах поиска.
мадам Везувий• 22 февраля в 22:04
Это начало конца, мой мне тоже тогда присылал подобную дуристику. С этих стикеров всё начинается
МеняАЖтрусит• 22 февраля в 22:37
Ответ дляМиловидна леді
Дивлюся періодично телефон - нічого немає, може витирає, може є інший телефон, але дивно якось...
просмотрите траты с карты, многое может прояснить, где измены там и трата денег
Миловидна леді
• 22 февраля в 23:11
Ответ дляГага Газу
Но видно замочек, я проверила, у мужа нет такого замочка
Гага Газу• 22 февраля в 23:13
Ответ дляМиловидна леді
Ну нет так нет. Это же хорошо.
Миловидна леді
• 22 февраля в 23:13
Ответ дляГага Газу
Ну нет так нет. Это же хорошо.
Да, стало легче на душе