Педиатор_я• 22 февраля в 21:58
Проголосуйте, будь ласка, яка коляска краще
Фірма однакова, універсальні обидві теж. Яка краща?
Результат:
вже голосів:
16 (37.21%)
Іншу шукайте
13 (30.23%)
2 фото
8 (18.6%)
1 фото
6 (13.95%)
Результат
Педиатор_я
• 22 февраля в 22:02
Ответ дляДюагональ
Які ціни ?
Перша трошки дорожче, на 300 грн.
Кросівки оригінал• 22 февраля в 22:04
Перша, за рахунок кольору
Обирайте легку якщо тягати на поверх
ФсеСама• 22 февраля в 22:08
Вигляд у них не дуже «свіжий», яка ціна? Колеса потерті дуже , тканина зношена. Там може і амортизація бути поганою вже і фурнітура. На 2-му фото місце для ніг також пошарпане дуже. Це означає, що коляска слугувала не одній дитині. Якщо дуже дешево, то беріть, а так варто шукати ще
Педиатор_я
• 22 февраля в 22:13
Ответ дляФсеСама
Дякую. Так, Ви уважні. Ось фото першої прогулянковий блок, він начебто в кращому стані. Не дорогі дивимося.
Марс атакует• 22 февраля в 22:15
Хартан Вип, если не ошибаюсь? Моделям точно больше 10 , очень старые. Но это коляски хорошего качества. Новые стоят в районе 2000 евро.
Только не понятен вопрос- первая с люлькой, вторая - прогулка. Они разные просто.
Педиатор_я
• 22 февраля в 22:18
Ответ дляМарс атакует
Так. Нові дорогущі. Тому беремо б/у. І та і та з люлькою. Тільки в другій люлька ось така.

ФсеСама• 22 февраля в 22:29
Ответ дляПедиатор_я
Наче краще за другу. Але якщо ця коляска просто лежала у людей після 1-ї чи 2-ї дитини і вони зараз звільняють місце і продають її за дешево-це одне. А якщо на ній вже відкатали багато діточок, то довго вона вам не прослугує. Може і колесо по дорозі відвалитися і ручка не перекидуватися. Її могли ремонтувати не раз. Потрібно дивитися в якому дійсно стані.
Що каже продавець ? Який стан коляски?
Потішаюся• 22 февраля в 22:36
Ответ дляПедиатор_я
Ужас люлька ( неудобно же

Бабуся Бетман• 22 февраля в 22:38
Ответ дляя Кукарача
Краще дивіться з перекидною ручкою.
Зачем, обычно прогулочный блок ставится и так и так, зачем эта перекидная ручка

Педиатор_я
• 22 февраля в 22:39
Ответ дляПотішаюся
Ужас люлька ( неудобно же
Тобто , брати першу?
Дюагональ• 22 февраля в 22:44
У нас Как на 2 фото , очень классная коляска , это немецкая , мы в Германии , нам её подарили , хорошая амортизация , и люлька норм
Педиатор_я
• 22 февраля в 22:48
Ответ дляФсеСама
Що каже продавець ? Який стан коляски?
Пишуть, що нормальний стан. Тому і попросила поради тут 🙂
Я вже теж за перший варіант.
Марс атакует• 22 февраля в 22:50
Ответ дляПедиатор_я
Берите первую, пусть будет нормальная люлька.
Знаете, автор, это вечный вопрос: что лучше - новый ланос или старый мерседес? )) Если этот ваш ’мерседес ’ в хорошем состоянии- берите первую, Хартан - коляски хорошие.
Педиатор_я
• 22 февраля в 22:50
Ответ дляМарс атакует
Дякую ❤️
годовасик• 22 февраля в 23:01
Ответ дляПедиатор_я
Такая люлька удобно только для зимнего ребенка
Покупайте в своем городе и смотрите вживую все варианты
я Кукарача• 22 февраля в 23:12
Ответ дляБабуся Бетман
Тому що легше ручку перекинути ніж міняти виймати дитину щоб поміняти направлення блоку.
годовасик• 22 февраля в 23:27
Ответ дляя Кукарача
У меня трое детей,ни разу не понадобилось менять направление

Нічний дожор• 22 февраля в 23:28
Ответ дляПедиатор_я
Дякую ❤️
А скільки хочуть за ці коляски? У мене німецька Guesslein Cocon F2 є в ідеалі, також думала продавати.
Коренная киевлянка• 22 февраля в 23:55
Перша для малюка до 6 місяців.
Друга більше функціонал і більше служитиме
Закуйовджена життям• 22 февраля в 23:59
Ответ дляБабуся Бетман
тем более, если ручка перекидывается, то коляска в ’перекинутом’ состоянии ручки плохо управляемая. Колеса же местами не перекидываются)

Закуйовджена життям• 23 февраля в 00:02
Ответ длягодовасик
у меня один, и надобность была не единожды) Хотя я тоже не фанат из-за управляемости коляски в таком состоянии, уже писала. Но так чтобы ни разу не понадобилось.... это вы погорячились)
Педиатор_я
• 23 февраля в 00:02
Ответ дляНічний дожор
2300грн , не дорого. Але ж правду дівчата пишуть, коляскам майже 10 років, тому тут треба дуже уважно вибирати.
Ольга.Д.О.• 23 февраля в 08:20
Особисто мені важливо, щоб матеріал був кожзамчик і весь бруд було легко просто витерти вологою ганчіркою. Друге - люлька особисто у нас майже не використовувалась (да і взагалі вона ж лише до 6 міс), а от прогулянкову юзали часто і довго. Тож я за ту, де кращий і зручніший сидячий блок.