Чебураха з перцем• 22 февраля 2025
Посоветуйте молокоотсос
Электрический. Который можно присоединить к груди и ходить с ним, без проводов и тд.
Какой эффективный?
marishka1001• 22 февраля 2025
У меня электрический,но не такой чтобы ходить с ним. Доктор Исла,довольна
Почемучка• 22 февраля 2025
Вже готова була придбати за кілька тисяч старі-добрі моделі, а тут випадково побачила в Розетці купа доступних класних варіантів:
Все офігенно працює, ніяких шнурів або трубочок. Обрала за 889 грн, але то моя мнітєльность по типу що може менш потужний буде, потрібно було брати дешевший))
Почемучка• 22 февраля 2025
Найбільш зручно - коли в людних місяцях або потрібно терміново відійти, за кілька хвилин сцідилась і свіже молочко в пляшечці. Шкода, що раніше такого не було.