Помилуйте мадам• 23 февраля 2025
Трамп не навсегда - сказал Зеленский.
господи зачем?
Ответ дляМанула
Через напад узьких, але чим наші військові відбиватись будуть, якщо найвеличніший відкрив другий фронт проти США?
Рейтингами Зеленського?
А трамп обіцяв нам допомогу? Він по моєму ще до виборів сказав шо цю лавочку прикриє
Так нашо заісківать якшо розклад і так зрозумілий
Ответ дляМанула
Навіщо? Заради України та українців, слабо? Заради того, щоби переконувати трампа стати на сторону України
Ще раз перечитайте: а трамп обіцяв нам допомогу? Чи дав зрозуміти що її продовжить? Шо підписувати?
Він сказав - йому пофуй - Україна тут буде чи росія, він просто хоче свої копалини
Він на всякий случай з обома підпише, лишній договір потім викине
Aleksandra0505• 23 февраля 2025
Ответ дляеліт
Боневтик у нас не такой, никого и ничего не боится только Украине от этого совсем плохо не ему за его слова
Украине плохо от агрессии раши, а не от того, что невтик.
Президента Украины выбирали украинцы. Может и не мы с Вами, но таковой была воля большинства. Вы недовольны законом о выборах, выбором, или тем что избранник ведёт себя не так, как Вам угодно?
Ответ дляlilu1990
Так навіщо Зе запропонував трумпу наші ресурси у своєму ’плані миру’?
Renesmeе 16• 23 февраля 2025
Ответ дляеліт
Но до этого старикашка его может раздавать одним только взглядом, а для Украины так это очень и очень потерять такого финансиста, поэтому куда зеле тягаться, но самолюбие у нашего прежде всего
Уже путя бровою третій рік водить і ніяк не задавить 😂
Renesmeе 16• 23 февраля 2025
Ответ дляМанула
Навіщо Зе запропонував трумпу ці ресурси? Які їхали, такі зустріли ...
За гарантії безпеки, якщо Америка не хоче то можна їх запропонувати тому хто допоможе нам зупинити війнуі рашу
Ответ дляRenesmeе 16
Добре, хто наступний, кому тепер ’5-6 потужних менеджерів’ будуть пропонувати наші ресурси і хто має такий самий рівень військового потенціалу як у США?
Ответ дляЗабобонний фрукт
А Зеленский навсегда?
Да, а еще он - величайший полководец всех времен и народов, найсветлейший предводитель нации и наимудрейший из всех наимудрейших лидеров современности, путеводная звезда всех европейских народов. А тут какой то Трамп, президент каких то Штатов. Тьфу на него.
Ответ дляМанула
где они тот потенциал в последний раз использовали за 75 лет?! к ним сколько уже дроны залетали, ракеты падали?! сцыкопехота не ответила даже нотой протеста! в Турцию руцкий самолёт залетел-сбили не спрашивая фамилию, путя подулся, но сожрал) я бы на месте Зеленского не сильно рассчитывала на договор с НАТО, оно сегодня есть-завтра нет, тем более что Трамп чуть ли не собирается выйти из него! Нужна другая коалиция сильных европейских государств, без всяких там фицо, болгар и т.д.
Ответ дляМанула
Відомо, що з цього приводу говорить Китай?
Китай не говорить - він діє (а якщо і говорить - то ’про мир у всьому світі’)
І діє не на користь України
Бо:
1) у нього назріває схожа ситуація з Тайванем
2) ресурси раші незрівнянно більші, ближчі та цікавіші Китаю, ніж українські
І діє не на користь України
Бо:
Ответ дляBritishop
На жаль, зараз з нами - лише поляки та прибалти (бо вони будуть наступні під ’глибоку стурбованість’ НАТО, ЄС, ООН та усіх інших ’демократичних інституцій’)
+ потенційно - скандинави і британці
Для усіх решта - повернення дешевого російського газу та нафти НАБАГАТО важливіше, ніж доля України та усіх українців разом взятих((
+ потенційно - скандинави і британці
Ответ дляviter33
І діє не на користь України
Бо:
І діє не на користь України
Бо:
Отож ..., але ж бачите деякі продовжують вірити хоч у щось. Самі собі придумали, самі вірять
Ответ дляМанула
Не знаю, навіщо Зе сьогодні на конференції витягнув Китай ’на світ Божий’
Навряд чи це попередньо з Китаєм було узгоджено, китайці дуже обережні.
Якщо щоб позлити Трампа - навряд чи найбільш політично далекоглядне рішення
Aksinia 111• 23 февраля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
потому что это роковая фраза
например фраза я готов уйти взамен на нато это НИЧЕГО
в фраза ТРАМП не навсегда - это ВАЖНО из-заи нее нам устроят вырванные годы
почему здесь все такие глупые??
А обвинять Украину в войне ВАЖНО?
Что и делает команда Трампа .
’Війна не мала статися. Вона була спровокована. Не обов´язково її спровокували росіяни. Тоді були різні розмови про приєднання України до НАТО. Це фактично стало загрозою для росіян, — спецпредставник Трампа Віткоф’
Что и делает команда Трампа .