Клевотница• 16 января в 20:56

Трамп відмовився від інавгурації

Девальвация• 16 января в 20:57
Были бы смешно, если б не было так грустно (
Я така бойова• 16 января в 20:57
Трамп прийде порядок наведе! Може і посилки будуть знаходити, або не будуть їх красти
автор Клевотница • 16 января в 20:57
Ответ дляДевальвация
Отож бо і воно, в воюючій країні, головне 1 грн з людей на зсу в кожному чекові зібрати
Ранковий базар• 16 января в 20:58
Удалено администрацией...
Ранковий базар• 16 января в 20:59
Ответ дляКлевотница
Вы что то против ЗСУ имеете?
Шеллар• 16 января в 20:59
Знав би він скільки в Україні завхоз отримує, то взагалі б його жаба задавила.
Пусин Кукин• 16 января в 20:59
заміни його на рандомного чувака, ніхто і не помітить різницю.
Форсия• 16 января в 20:59
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
Так у них и скумбрия по 8, а у нас по 216, естественно не хватает!
Танцепесенная• 16 января в 21:00
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
Танцепесенная• 16 января в 21:00
Ответ дляРанковий базар
Вы что то против ЗСУ имеете?
Я плачу 11 тис військового збору, думаю цього достатньо
Бабка_в_кедах• 16 января в 21:01
Ответ дляФорсия
де ви такі ціни берете?)
Ранковий базар• 16 января в 21:02
Ответ дляТанцепесенная
Удалено администрацией...
Не такого понятия, это кацапы разгоняют. А вы ведетесь.
Как вы думаете смогут военные проголосовать если на 0 по 30 дней и ротации нет?
Или хотите наголосовать ещё, а другие будут расхлебывать
Зубачистка• 16 января в 21:02
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
И тут я заплакала…бедняжка
Форсия• 16 января в 21:02
Ответ дляБабка_в_кедах
де ви такі ціни берете?)
Где могу купить без доставки, которая уже тоже 110.
Бабка_в_кедах• 16 января в 21:04
Ответ дляФорсия
ну на сайті варусу 149 грн, кидаєте в кошик и приїздите забираєте) або в іншому ближчому магазині) у більшості є самовивіз)
Форсия• 16 января в 21:04
Ответ дляБабка_в_кедах
У нас нет варуса. А в ближайшем я вам заскринила.
автор Клевотница • 16 января в 21:06
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
Така класна, що навіть на другий термін піде. Він же в кварталі меньше мав

Фінансування Офісу президента у 2025 році збільшено удвічі.

2020 рік: 1,27 млрд грн /- 47,1 млн дол.
2021 рік: 1,33 млрд грн - 48,7 млн дол.
2022 рік: 1,5 млрд грн - 51,3 млн дол.
2023 рік: 1,6 млрд грн - 43,8 млн дол.
2024 рік: 1,7 млрд грн - 44,2 млн дол.
2025 рік: 3,5 млрд грн - 83,27 млн дол.

В запланованому на 2025 рік бюджеті, на утримання офісу президента виділено 3,5 мільярда гривень. Щоб краще зрозуміти цю астрономічну цифру ми розділили її на 365 днів в році. І що в нас вийшло - 9 589 041,1 але ж це майже десять мільйонів гривень в добу, цифра теж виявилась астрономічною.

Ділимо її на 24 години в добі. Виходить 399 543,37 грн. Більшість українців навіть за рік стільки не заробляють, скільки ми (платники податків) витрачаємо лише на офіс президента за 1 годину.

Ділимо на 60 хвилин в годині. Виходить 6 659,05 грн за хвилину. Для порівняння - одна місячна мінімальна пенсія в Україні становить 2361 гривню. В одну хвилину офіс президента обходиться нам майже так само як місяць утримування трьох пенсіонерів!

І не зайвим буде нагадати слова Гетьманцева: ’війна це коли всі бідніють’.

Як бачимо, бідніють лише пересічні українці, але не чиновники.
энциклопУдия• 16 января в 21:06
А у почтальона какая зарплата?
Самая низкая в стране
Форсия• 16 января в 21:07
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну ладно, нашла в другом чуть дешевле.))
Печальки.нет• 16 января в 21:07
Ответ дляТанцепесенная
Не погано , а в мене лиш 2100 військового збору
Секретница• 16 января в 21:08
Це правда про зарплату?
tala-li• 16 января в 21:08
а вот лена не смогла отказать себе в Роллс Ройсе в Санкт Моритце
автор Клевотница • 16 января в 21:08
Ответ дляФорсия
Якщо варус я хоч чула, то цю назву бачу в перше. Обласний центр, західна
автор Клевотница • 16 января в 21:09
Ответ дляtala-li
На скумбрії наекономила або перепродувала в атб
Форсия• 16 января в 21:09
Ответ дляКлевотница
Одесса. ТаврияВ есть у нас и вроде в Харькове раньше был. Но атб его поджимает.
Печальки.нет• 16 января в 21:09
Ответ дляtala-li
Наче то фейк був
Мона Лиза• 16 января в 21:09
Ответ дляПусин Кукин
И это можно сказать не только о директоре Укрпочты, если Вы понимаете о чем я….😏
Мишка-шалунишка• 16 января в 21:10
Ответ дляДевальвация
Могут себе позволить хоть 10 млн зарплату поставить, народ всё схавает, еще и задонатит.
Море_море_я_скучаю• 16 января в 21:10
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
Аж ком в горлі. Таке хоч скидайся йому. Ви часом карти нашого президента не знаєте?
tala-li• 16 января в 21:10
Ответ дляПечальки.нет
Наче то фейк був
судя по тому, что прицепились к куртке Порошенко в ролике на фоне поля дронов для ЗСУ - не фейк, кстати, Мосейчук пообещал слить отель и все остальное)