Единорог_помог• 23 февраля 2025
У яку суму вам обійшлося святкування року дитини?
Розумію, що питання дуже індивідуальне - хтось вдома затишно на кухні, хтось в ресторані, але все ж зорієнтуйте, будь ласка, в яку суму ви відсвяткували рочок та який формат свята був?
Дякую!
Укр_жіночка• 23 февраля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
то племінниця в свій рік це все з´їла?
Питання на логіку?
Сестра -кондитер і до основного подарунку в ресторан зробила кенді-бар (задарма, тому і солодкий подарунок)
Дама_с_коготками• 23 февраля 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Питання на логіку?
ну то гостям подарунок, а не дитині
Укр_жіночка• 23 февраля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
то племінниця в свій рік це все з´їла?
А якщо приносили подарунки гроші і прикраси, то дитина все це зразу використовує і носить?
Дама_с_коготками• 23 февраля 2025
Ответ дляУкр_жіночка
ну то напевно і десерти почекають, доки вона трохи підросте
Трохи злякана• 23 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Це тільки їжа чи все святкування увійшло? Бо я намагаюсь зрозуміти весь бюджет під ключ, і розумію, що якщо ресторан то це + фотозона, + аніматори. Бо діти друзів знудяться просто сидіти. Тоді вже і фотограф, і святковий реквізит
Дітям в рік не цікаві аніматори. Ви влаштовуєте свято для батьків або ’показуху’.
Единорог_помог
• 23 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
Аніматори для дітей кумів/друзів. Бо якщо кликати їх всіх, то діток чимало. Просто сидіти ща столом весь вечір ніби як не дуже
Кучерявочка• 23 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Ще раз запитаю. На яку суму ви розраховуєте?
из желе я• 23 февраля 2025
Ресторан 20 000 грн
Торт і вся випивка 5000
Фотограф 4000
Фотозона 8000
Подарунок малій 12000
Торт і вся випивка 5000
Фотограф 4000
Фотозона 8000
Подарунок малій 12000
Плету интриги• 23 февраля 2025
Ну святкувння дійсно різні бувають. Недавно святкували 5 років сину в песто кафе, 8 дорослий та 7 дітей, обійшлося в 12 000 плюс торт 1700грн