Крайня невістка• 24 февраля в 06:38

Згодні про дітей, вагітність і відповідальність?

Вагітніти і народжувати жінці дуже не вигідно з точки зору якості свого життя, розвитку, заробітку та відчуттям незалежності
не пишіть, що я одна і з усім справляюсь, це ментально дуже виснажливо і впливає на психіку
Зрадорозганячка• 24 февраля в 06:41
Не згодна з тим, що на фото - це просто особливий період життя, не жертва. Й коли в тебе партнер не тільки по документах, а й по життю, то народження й виховання дитини - не такі й страшні. Я точно одна не справлялася, з якого б це дива? Я ж не мати - одиначка
Банан-барабан• 24 февраля в 06:42
Не согласна. Двое детей , карьеру сделала, и вообще моя жизнь с рождением детей не изменилась вообще
автор Крайня невістка • 24 февраля в 06:43
Ответ дляЗрадорозганячка
мало знаю таких прикладів
це до речі відповідь жінки-лікаря, у якої чудовий чоловік, з погляду стосунків у парі
але садочок, здоров´я, гуртки і інші турботи лягають на її плечі, як і більшості жінок, а щодо навчань, стажувань і повноцінного робочого дня можна і забути на перші роки дитини, або наймати няню постійно
Куда ж без меня• 24 февраля в 06:44
А що не так з нянею?
Зрадорозганячка• 24 февраля в 06:44
Ответ дляКрайня невістка
мало знаю таких прикладів
В мене не лягали тільки на мої плечі. Це все треба обговорювати з партнером перед вагітністю.
Белая котичка• 24 февраля в 06:45
Ответ дляКрайня невістка
мало знаю таких прикладів
Автор, вы тяните сову на глобус. Если у вас с психическим здоровьем не ок, то не рожайте, куда вам рожать ещё.
Но не у всех так, как у вас, примите это
Мне без сахара• 24 февраля в 06:47
Я сама з усім справлялася і справляюся, але донькам я такого досвіду не бажаю. Я тільки років в 40 усвідомила реальну ціну наявності у житті жінки її рідних дітей. Абсолютно згодна з написаним.
Неместная Я• 24 февраля в 06:47
Я згодна. Але я сама виконувала обов´язки матері, у мене не було бабусь в рабстві. (Няні були)
автор Крайня невістка • 24 февраля в 06:47
Ответ дляБелая котичка
Нет. Это вы тянете сову на глобус
Где-то было про мое психическое здоровье? Или думаете забота о ребенке 24\7 способствует укреплению ментального здоровья?)
Я про реалии большинства женщин
Треба ось так• 24 февраля в 06:48
Зазвичай це складно, тому я поставилась до цього питання з великим розрахунком. Всю допомогу яку пропонували і пропонують приймаю завжди.
Першу дитину народила на початку пʼятого курсу - там пів року практики, на яку я фактично не ходила, на пари теж не ходила, але вчила все дома і здала сесію. Коли дитині був рік - вийшла на роботу, а мама була з донечкою. Про це домовлялись ще до вагітності. Я була мамою перед сном і на вихідних. Не жалію, бо всіх це влаштовувало. Другу дитину народила в ковід. Завагітніла як тільки нас на дистанційку відправили. Ми з чоловіком зрозуміли, що це на довго може затягнутись і саме час для другого малюка. Чітко розподілили час на роботу і на дитину, домовились хто за що відповідальний. Два роки тому ми почали працювати на фрілансі і от я втретє стала мамою)
Банан-барабан• 24 февраля в 06:49
Ответ дляКрайня невістка
Нет. Это вы тянете сову на глобус
Я про реалии большинства женщин
То есть вы считаете , что если женщина делает свой выбор жить жизнью ребенка 24/7 тем самым разрушая себя она здорова психически, очень сомневаюсь
автор Крайня невістка • 24 февраля в 06:51
Ответ дляБанан-барабан
Многие не осознают с чем столкнуться, а потом деваться некуда уже
Только опытные чаще говорят правду или кто уже прошел хоть раз такое
Снова же, есть исключения, все мы разные
Мальовнича даль• 24 февраля в 06:52
Ответ дляКрайня невістка
Так,дехто потім шкодує.А це страшно,переведене життя собі і дитині.Тому відповідальність за цей вчинок-вкрай висока.
Банан-барабан• 24 февраля в 06:52
Ответ дляКрайня невістка
С чем столкнуться? Такое ощущение , что вы не протрезвели,какой-пьяный бабский бред
Чупа-чупс• 24 февраля в 06:52
Не згодна. Не пожертвувати, а ризикнути.
Белая котичка• 24 февраля в 06:53
Ответ дляКрайня невістка
Нет. Это вы тянете сову на глобус
Я про реалии большинства женщин
Нет, это только ваши проблемы.
Психическое здоровье или есть или его нет. И здоровый человек вообще таким не заморачивается, а рожают по 2 детей, по 3.
А вот такие, как вы, страдалицы ментального здоровья
когдадеЦкие• 24 февраля в 06:53
Ответ дляБанан-барабан
Согласна. С чем таким столкнуться можно то?
Я тут Живу• 24 февраля в 06:53
Ответ дляКрайня невістка
Нет. Это вы тянете сову на глобус
Я про реалии большинства женщин
Я 9 лет была в декрете. И иногда назад туда хочу. Счастливые были времена, никуда не бежишь, ’на поезд’ всегда успеваешь
Белая котичка• 24 февраля в 06:54
Ответ дляКрайня невістка
Опытные, это те, кто рожает еще?
Единорог помог• 24 февраля в 06:55
А я согласна. Ты полностью меняешь свою жизнь, ты не принадлежит себе, ты зависима. Но дети имею свойство расти и тогда все в твоих руках:)
100%• 24 февраля в 06:56
Всі хто пишуть сама справлялась це в 98% випадків була бабуся дідусь сестра і т.п.
Will_Be...• 24 февраля в 06:56
Как же, блин, вы достали!!! Рождение и воспитание детей - это не жертва, не подвиг, это - нормально. Вам не нормально, тяжело, плохо, сложно и грустно - не рожайте, сдайте в детдом, если родили и живите, медалей себе на грудь навешайте, в конце-концов, но не нужно пытаться навесить всем вокруг свое мышление.

Я - многодетная мама, разница в возрасте между детьми маленькая, и я точно знаю, что подвига в этом нет.
Зрадорозганячка• 24 февраля в 06:57
Ответ для100%
Та ні, чоловік й батько був, а не співмешканець
100%• 24 февраля в 06:58
Ответ дляЗрадорозганячка
Чоловіка мати недостатньо...він як правило працює то коли ж може помогти?
Шалена красуня• 24 февраля в 06:59
Согласна, пожертвовала причем серьезно, основательно, когда папа нам сделал Давай до свидания, а дочь как раз была в процессе и на пути к европейскому образованию
Зрадорозганячка• 24 февраля в 06:59
Ответ для100%
Коли не працює
Ушла и Пришла• 24 февраля в 07:01
Ответ дляКрайня невістка
мало знаю таких прикладів
так в цьому і є зміст материнства - отримувати задоволення від процесу турботи про дитину, від процесу її навчання і виховання.
Це ж про цінності стосунків.
100%• 24 февраля в 07:02
Ответ дляЗрадорозганячка
Коли не працює
Ну так отож..а допомога потрібна не тільки ввечері
Зрадорозганячка• 24 февраля в 07:03
Ответ для100%
Вранці, вночі, ввечері - можна мати підтримку чоловіка. Вдень можна винайняти няню, як є необхідність
100%• 24 февраля в 07:03
Ответ дляWill_Be...

Скільки старшій дитині?