Унітаз Villeroy & Boch Architectura – вибір для сучасної ванної кімнати
Чому обирають унітази Villeroy & Boch Architectura?
На сам перед хотілося б нагадати що є сантехніка, а є Villeroy & Boch, що втілює елегантність, дизайн та технології. Обираючи німецького виробника, ви стаєте валсником частки історії яка продовжується майже 300 років!
Унітаз Architectura Villeroy & Boch є втіленням мінімалізму, функціональності та інноваційних технологій. Вона ідеально підходить для сучасних інтер’єрів, забезпечуючи комфорт, гігієнічність і стильний вигляд.

Основні характеристики
- Матеріал: санітарний фарфор високої якості.
- Технологія DirectFlush – безобідковий змив для кращої гігієни.
- Економія води завдяки технології AquaReduct.
- Дизайн, що підходить для будь-якого стилю ванної кімнати.
Технологічні інновації
Унітази серії Architectura оснащені сучасними технологіями, які роблять їх зручнішими у використанні:
| Технологія | Опис |
| DirectFlush | Безобідковий дизайн для легкого очищення та відсутності прихованих зон забруднення. |
| AquaReduct | Система економії води, що дозволяє зменшити споживання до 4,5 літрів на один змив. |
| AntiBac | Антибактеріальне покриття, що знижує ріст бактерій на 99,9%. |
| SoftClosing | Плавне закривання сидіння без шуму та пошкоджень. |
Переваги унітазів Villeroy & Boch Architectura
Окрім технологічних особливостей, ця модель має низку переваг:
- Дизайн: строгі геометричні форми підходять до будь-якого сучасного інтер’єру.
- Гігієнічність: безобідковий змив забезпечує повне очищення чаші.
- Економія: зменшене споживання води, що знижує витрати на комунальні послуги.
- Надійність: високоякісні матеріали забезпечують довговічність.
Цікаві факти про Villeroy & Boch

Компанія Villeroy & Boch існує понад 270 років та є одним із лідерів у сфері сантехніки. Її продукція використовується в розкішних готелях, ресторанах та приватних будинках по всьому світу.
Інноваційні розробки компанії, такі як Quaryl та TitanCeram, дозволяють створювати унікальні дизайнерські рішення.
Де купити в Україні?
В Україні унітази Villeroy & Boch Architectura можна придбати у офіційного дистриб’ютора за посиланням: villeroyboch.store. Тут ви знайдете широкий вибір продукції та офіційну гарантію від виробника.
Висновок
Унітази серії Architectura – це поєднання стилю, якості та інновацій. Вони стануть ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт та довговічність сантехніки.