Не рахую, а вважаю• 24 февраля 2025
Я беременна.
На улице ко мне подошла какая-то бабка, показала пальцем на мой живот, и сказала: смерть!
Что мне теперь делать?
Боюсь жутко за себя и малыша (
Что мне теперь делать?
Боюсь жутко за себя и малыша (
Ноунэйм• 24 февраля 2025
Не звертати увагу на різних психічно хворих людей, вам і малюку здоров´я.
Сунуся в чужі справи• 24 февраля 2025
Тю, успокойтесь. Может у вас там будущий адольф просто
Не рахую, а вважаю
• 24 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну а она вас знает эта женщина,?
Нет.
Первый раз в жизни вижу ее.
На паровозе• 24 февраля 2025
Все буде добре
.
Мені теж колись психічно хворий чоловік смерть нарікав, прокльони нашоптував, бо милостиню йому відмовилась дать. Просто забудьте.
. Мені теж колись психічно хворий чоловік смерть нарікав, прокльони нашоптував, бо милостиню йому відмовилась дать. Просто забудьте.
Непонятно• 24 февраля 2025
Легко сказать, раз вы уже сюда написали, что : не обращайте внимание.
Из личного опыта своей жизни в пол века, могу сказать , что это ничего не значит.
Не рахую, а вважаю
• 24 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Автор,а який у Вас термін?
34 недели.
Добро с Кулаками• 24 февраля 2025
Може у тій бабці в молодості аборти були, чи діти у неї померли. Така вона деменція. То щось з її минулого, це не про ваше майбутнє.
Добро с Кулаками• 24 февраля 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
34 недели.
Та, можете вже особливо не переживати. В мене два здоровенних дорослих дитини, а народились на 34 тижні. Це вже 2кг+ дитинка.
Амбасадор щастя• 24 февраля 2025
підіть в церкву, запаліть свічку.
Особисто я, коли щось погане не лізе голови, або дуже переживаю, то даю відкуп (щоб все було добре) - перекидаю шроші на блвгодійність
Голубая фишка• 24 февраля 2025
І до мене циганка підійшла тиждень тому.
Каже новини гарні будуть через пару днів. Але і проблеми і болячки, почитаю молитву сильну. Позолоти ручку. Дала 20 грн. Каже ну шо ти дала, люди по 200 дають, мене тут всі знають, я баба Тамара.
Дай до пари, бо не будеш в парі.
Страшно стало, мусила дать ще 50 грн.
Каже, знаю обіду держиш на Вову і Сергія, відпусти ( це мої колишні серйозні стосунки, вони обоє покинули мені).
Сказала подути на іконку і все добре буде, зустріну благодарить буду.
Новин добрих поки не було.
Що це взагалі було я так і не поняла. Очі страшні такі.
Може вгадала імена, бо ж поширені, але щоб 2 зразу.
Доречі в мене в той момент голова боліла 3 дні, сіла в машину і поняла не болить голова
Дай до пари, бо не будеш в парі.
Страшно стало, мусила дать ще 50 грн.
Новин добрих поки не було.
Голубая фишка• 24 февраля 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
підіть в церкву, запаліть свічку.
Це типу колдовство якесь відкуп
Амбасадор щастя• 24 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Це типу колдовство якесь відкуп
ні, це щоб психологічно відволіктись
Повітруля• 24 февраля 2025
Ответ длямаска Ілона
Шлите бабку матом
Вряд ли она стоит на том же месте
Пугачиха• 24 февраля 2025
Автор, скоро весна, обострение у многих шизоидов, а их немало, к сожалению. Стационары позакрывали. Плюс они чувствуют мнительных, радар у них))
Неприятно, но это всего лишь женщина с ментальными проблемами, обычный человек. Вот и все.
Альфасамка• 24 февраля 2025
вагітність просто так не з´являється, ви займались незахищеним сексом!
Законна дружина• 24 февраля 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
34 недели.
Автор,дорога Ви моя,пошліть бабуню подалі з миром і забудьте цей епізод.У старенької,мабуть,старечий маразм або уже деменція.У Вас зараз гормони і Ви дуже вразлива.
Законна дружина• 24 февраля 2025
Ответ дляПугачиха
Усе правильно кажете.
Бавовна• 24 февраля 2025
Це психологічно хвора людина. Просто побачила що у Вас живіт, от і здвиги її психологічні повилазили. Люди бачущі реально так не поводяться. Але звісно не приємно, особливо коли така зараз психіка чутлива...