куркулиха• Изменено 24 февраля в 15:05
Шотландці кішечки, які вони за характером?
Нашій 2 місяці, важко з нею жити. Активна, нагла, хитра, кусюча. Какає через раз біля лотка, згори лапами походить в потім по всій кімнаті, Коли вона почне розуміти, що це не так робиться? Вагаємось, продавати чи ні. Чи після стерилізації заспокоїться?
Прибираю щодня• 24 февраля в 15:06
Якщо можете продавайте, бо нащо терпіти таке мурло 12 років
куркулиха
• 24 февраля в 15:06
Ответ дляПрибираю щодня
Вибачте, паршива порода. Не контактна, капризна.
Вона поки йде на руки, чи це поки мала?
куркулиха
• 24 февраля в 15:07
Ответ дляНичеНипанимаю
відлюдькуваті
Поки йде на руки, це поки мала?
НичеНипанимаю• 24 февраля в 15:08
Ответ длякуркулиха
Вона поки йде на руки, чи це поки мала?
Може ваша ручна. І взагалі вона у вас дитина ще, звісно буде кусюча і активна. А біля лотку може ходить бо в лотку не порядок.
Ну у вас же совсем манюня , приучать к туалету ее мама кошка должна была .
На что пожаловаться не могла , так это на туалет, тут все четко было ))) а вот характер , это да , мои не злые были, но самолюбивые , из разряда - убрала , покормила и отползай !ну ладно обними 1 раз , заслужила)))
куркулиха
• 24 февраля в 15:09
Ответ дляНичеНипанимаю
Та ні, лоток чистий, не заморочується де сісти
Прибираю щодня• 24 февраля в 15:10
Ответ длякуркулиха
Поки йде на руки, це поки мала?
Розумієте. Я з одним британцем строк відсиділа. І більше ніколи в житті.
Далі завела египетську мау, також дружні абисінці, бурма, орієнтали.
Це котик друг, тінь, партнер. Він буде завжди поруч вас.
А скільки я бачила і контактувала у друзів родичів з британцями зазвичай сидять з набутою мордою, ні до кого не ідуть. Хазяї жаліються що можуть нагатити зі зла.
Последний вагон• 24 февраля в 15:10
Моя ручна, контактна і ніжна.
12 років.
Але були випадки, коли з певних причин вона шаленіла і тоді без допомоги травматолога ніяк. Мертва хватка.
12 років.
НичеНипанимаю• 24 февраля в 15:10
У мене у родичів шотландка мурло відморожене, спить цілими днями, вічно якісь болячки лікують то на шкірі,то ще шось в неї,ходе нявкає просто так, противнюча кішка. Наскільки я люблю котів,але це шось чумне.
куркулиха
• 24 февраля в 15:12
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Якщо є діти, то британців , шотландців краще не брати.
Є діти, а що буде?
Ужгород• 24 февраля в 15:16
Ответ длякуркулиха
Вона поки йде на руки, чи це поки мала?
Це характер. Нашому шотландці вже 9 років. З першого дня розумний, ласкавий, терплячий. На руки йде з задоволенням, погладититсь любить, з туалетом жодного разу проблем не було. То ж коли читаю тут про те що коти відлюдькуваті та вредні дивуюся чи про цю породу пишуть.
Вишиванка• 24 февраля в 15:16
Ответ длякуркулиха
Поче му она у вас в два месяца???
У нас купили в 2,5 сразу на лоток, вообще без проблем, один раз переела и пошла вырвать в туалет.
У нас до этой 18 лет прожила британка из до 2,5 месяцев не продают вообще хорошие заводчики.
ГендиреХтор• 24 февраля в 15:18
для мене найкраща порода))) диванна подушка, флегматична, спокійна, терпляча. Не потребує уваги, живе сама по собі, не мявчить, не лізе на голову. Але разом з тим тепрпить всі наші напливи ніжності, якщо взяти на руки сидить, якщо покласти під бік - лежить. Я саме таку й хотіла.
Авторе, у вас ще ж зовсім кошеня, вони в такому віці звісно грайливі, активні, кусючі і трохи дурненькі, треба виховувати.
Аноним_1857• 24 февраля в 15:19
Ответ дляГендиреХтор
Перше фото - вау.
ГендиреХтор• 24 февраля в 15:21
Ответ дляУжгород
багато хто плутає шотландців і британців, бо дуже схожі. Британці так, характер скажений, а шотландці то флегми. Я хотіла і розглядала саме ’флегму’ - задоволена на всі сто. В автора взагалі ще кошенятко, що там можно про характер казати, вони всі в 2 місяці ще дуркують.
Ответ длякуркулиха
Є діти, а що буде?
Мои отлично ладили с сыновьями ))) те их кормили , коты разрешали себя иногда гладить и играть))) у меня были 2 шотландца брат с сестрой . Чем старше становились котики , тем больше уходили в подшкафье )))
Брат умер в 5 лет от инфаркта ( он был фолд ) его сестра страйт дожила до 12 лет , но сердечко мы ей контролировали …
Вишиванка• 24 февраля в 15:24
Ответ дляГендиреХтор
Британцы еще спокойнее , чем шотландцы.
Просто не любят , чтоб их на руки брали.
Такие брлее самолюбивые )
Вишиванка• 24 февраля в 15:25
Ответ дляЛЮБА
Ой, как мало пожили(
Люблю кетчуп• 24 февраля в 15:30
В два місяці теж думала продавати, бо була дуже грайлива, дитину за ноги хватала, на руки не давалася, якись дика була, подорослішавши стала ласкавою, сама приходить на руки, стала менш дикою і більш ласкавою, але з характером трішки😁, ну дитина її тепер ні на кого не проміняє