Цветов Мне срочно• 24 февраля 2025
Скажіть, яке воно насправді життя за 50?
Я вчора зрозуміла що моєму чоловікові буде 47 через місяць, а мені 44.
А то ще молода, а чоловік же скоро переступить цю межу.
І так мені стало не по собі. Це ж і мені років через 5-6 вдягати шляпку і іти до лікаря.
Як так?
Я ж така молода, енергійна, худенька, всі зуби.
Згадала що минулим літом ще ходила в коротких шортах і фліртувала з чоловіками.
Хто перетнув цю межу, що там ?
Як так?
Хто перетнув цю межу, що там ?
Сижуревувшоке• 24 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
крутая вы, а можете про климакс рассказать, что оно такое с тобой происходит.
просто месячные стали нерегулярные и скудные. потом пропали совсем.
я все время боялась приливов - я чувствую это так: когда большая физическая нагрузка - спорт или бегаю готовлю на кухне или убираю - я все делаю очень бысто - начинает становиться жарко и щеки горят.
ночью приливов жара и потливости нет. може еще впереди это, не знаю.
в общем у меня практически ничего особо не изменилось.
ну там морщин больше, это понятно, веса чуть больше, а так все по старому.
климакс же это природный процесс - так и должно быть, что его бояться.
ЧупакабраЗеБест• 24 февраля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
я раньше тоже так думала, а сейчас стала старше и посмотрела что такое ’тяжелый климакс’. то реально за гранью добра и зла.
Однозначная• 24 февраля 2025
У всіх по різному. Чоловіку 50 мені 47, дуже тяжко працюємо, втомлені від життя, від хвороби сина. Виснажені, не знаю скільки ще так можна витримати...тільки втома і ніякої перспективи. Приливи, відливи вже присутні, немає на себе ні часу, ні сил. Іноді просто хочеться сісти в авто і їхати не повертаючись.
Дрібка щастя• 24 февраля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Капець! Прям як в Сердючки в пісні
Ну так і є. Він - принц. Але вона не проста провідниця
.
Скокмоно - стокнуно• 24 февраля 2025
Ответ дляПопадалочка
а сколько мужу лет?
немного обнадёживает, так как кажется что с влюблённостью уже всё, тем более нет такого человека который мне нужен
На тот момент было 80-82)
Один из клиентов ему 82-84, выглядит на 60-63 ищет женщину, довольно живой, летает по миру, путешествует.
Йосип_молодий• 24 февраля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Ну, мені не 50, а 42. Чоловіку 46. Я все життя мрію про собаку. До заміжжя в батьків завжди були собаки та коти.
Я ж коли народила дітей не наважилась на тварин. От вчора з чоловіком говорили, що заведемо собаку, якщо доживемо до 50.
То ж дай Бог здоров’я та щоб арєшнік не прибив
заводьте вже, не чекайте. Це безумовне щастя і любов. Моїй таксулі 8 років.