Просто болталка• 24 февраля в 23:40
Додаток що показує тривогу без підвищеної
У мене такий (див. фото). Відключила звук на підвищену тривогу, але все одно телефон булькає-вібрує. Раніше в цьому додатку не було підвищеної. Воно мене дуже дратує. Підкажіть, яким додатком ви користуєтеся, якщо у ньому немає повідомлень про підвищену тривогу чи є можливість зовсім відключити такого типу сповіщення. Дякую!
Просто болталка
• 24 февраля в 23:57
Ответ дляАБВГДейка
коли шахед на Вишеньки або на Вишгород,у Вишневому кричить Підвищена небезпека(((((
Ага, маячня якась
Дівчина Бобула• 24 февраля в 23:58
Ответ дляПросто болталка
Видалила, завантажила знову, все те ж саме
Виберіть в налаштуваннях область, а не місто чи територіальну громаду, тоді не буде підвищеної тривоги
Просто болталка
• 24 февраля в 23:58
Ответ дляДівчина Бобула
Я вже нижче відповіла, некоректно буде область обирати.
Просто болталка
• 25 февраля в 00:01
Ответ дляШалена невинність
Не пользуюсь приложениями, в телеге читаю о тревоге
А серед ночі якщо летять ракети?
Шалена невинність• 25 февраля в 00:01
Ответ дляПросто болталка
А серед ночі якщо летять ракети?
Либо просыпаюсь от взрывов, либо не слышу ничего
Просто болталка
• 25 февраля в 00:17
Ответ длямуха в кедах
Знаю ще застосунок єТривога. Але сама не користувалась, не знаю як працює.
Встановила, відключила всі сповіщення окрім тривоги. Щойно почав булькати телефон: загроза БПЛА самі від цього застосунку. Перевірила - ця опція відключена. Ппц
Полонянка SexShop-а!• 25 февраля в 00:28
Ви ходите в укриття чи коридор, якщо є підвищена небезпека?
Полонянка SexShop-а!• 25 февраля в 00:30
В мене він взагалі мовчить, хоча тривогу за вікном чула. Раніше ’кричав’. Чи може я уже не реагую просто, на фоні волає, а я сплю далі
Просто болталка
• 25 февраля в 00:39
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ні, бо підвищена зазвичай ні про що. Десь летить бпла в сусідніх районах і вже булькає. Укриття під час ракет тільки (якщо не балістика).
Сільський ансамбль• 25 февраля в 01:56
Ми давно на Київ цифровий, специфічний звук оповіщення, типу смс, відразу ясно, що тривога, чую, але не заважає.
Можете спробувати.
До речі, у мене додаток Тривога має налаштування вібрації теж, але все одно гучний та тривожний для мене.
Можете спробувати.
Не против• 26 февраля в 01:04
Ответ дляФима Собак
уберите галочку ВИБРОСИГНАЛ
Зачем? Мне он нужен. Это автор хочет без вибросигнала.