Просто болталка• 24 февраля 2025
Додаток що показує тривогу без підвищеної
У мене такий (див. фото). Відключила звук на підвищену тривогу, але все одно телефон булькає-вібрує. Раніше в цьому додатку не було підвищеної. Воно мене дуже дратує. Підкажіть, яким додатком ви користуєтеся, якщо у ньому немає повідомлень про підвищену тривогу чи є можливість зовсім відключити такого типу сповіщення. Дякую!
Просто болталка
• 24 февраля 2025
Ответ дляАБВГДейка
коли шахед на Вишеньки або на Вишгород,у Вишневому кричить Підвищена небезпека(((((
Ага, маячня якась
Дівчина Бобула• 24 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Видалила, завантажила знову, все те ж саме
Виберіть в налаштуваннях область, а не місто чи територіальну громаду, тоді не буде підвищеної тривоги
Просто болталка
• 24 февраля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Я вже нижче відповіла, некоректно буде область обирати.
Просто болталка
• 25 февраля 2025
Ответ дляШалена невинність
Не пользуюсь приложениями, в телеге читаю о тревоге
А серед ночі якщо летять ракети?
Шалена невинність• 25 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
А серед ночі якщо летять ракети?
Либо просыпаюсь от взрывов, либо не слышу ничего
Просто болталка
• 25 февраля 2025
Ответ длямуха в кедах
Знаю ще застосунок єТривога. Але сама не користувалась, не знаю як працює.
Встановила, відключила всі сповіщення окрім тривоги. Щойно почав булькати телефон: загроза БПЛА самі від цього застосунку. Перевірила - ця опція відключена. Ппц
Полонянка SexShop-а!• 25 февраля 2025
Ви ходите в укриття чи коридор, якщо є підвищена небезпека?
Полонянка SexShop-а!• 25 февраля 2025
В мене він взагалі мовчить, хоча тривогу за вікном чула. Раніше ’кричав’. Чи може я уже не реагую просто, на фоні волає, а я сплю далі
Просто болталка
• 25 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ні, бо підвищена зазвичай ні про що. Десь летить бпла в сусідніх районах і вже булькає. Укриття під час ракет тільки (якщо не балістика).
Сільський ансамбль• 25 февраля 2025
Ми давно на Київ цифровий, специфічний звук оповіщення, типу смс, відразу ясно, що тривога, чую, але не заважає.
Можете спробувати.
До речі, у мене додаток Тривога має налаштування вібрації теж, але все одно гучний та тривожний для мене.
Можете спробувати.
Не против• 26 февраля 2025
Ответ дляФима Собак
уберите галочку ВИБРОСИГНАЛ
Зачем? Мне он нужен. Это автор хочет без вибросигнала.