Кицюююня• 25 февраля в 08:32

Незрілі гранулоцити - хтось щось розуміє?

В загальному аналізі крові підвищені незрілі гранулоцити, в 5 разів.
Лікар ще не дивився.
Зараз грип.
Хвилююся дуже чи це не щось страшне...
У кого було?
Банан-барабан• 25 февраля в 08:36
Лейкоциты не справляются и им на помощь приходят незрелые формы. Как выздоровеете, надо пересдать. Пока не паникуйте
Банан-барабан• 25 февраля в 08:39
Коли мовчу- приємна жінка• 25 февраля в 08:44
Якщо у вас грип в активній фазі, то здавати кров взагалі неінформативно - там формула шалена виходить, бо імунітет праціє на максимумі.
Перездайте через тиждень мінімум, якщо не буде погіршення стану (бронхіт, наприклад).
Попельшка• 25 февраля в 08:58
Это ваша третья тема про одно и то же? Или уже даже четвертая? И врач до сих пор вам ничего не ответил? Может, вас уже и врачи поблокировали?