Кого оберемо?Чи вигідні договора заключити із тими,і з тими,щоб не обідно було?Частку-США,частку -Європі,частку нам.Пишуть,що просто казкові корисні копалини в нас на фантастичні суми.ЄС запропонував Україні власну угоду про використання ’критично важливих матеріалів’. Вона буде вигідніша за американську пропозицію. Про це заявив єврокомісар з питань промислової стратегії Стефан Сежурне, повідомляє американське видання Politico.
Natal_ka91• 25 февраля в 12:23
Таке враження, що всі хочуть нас роздеребанити, а нам залишається вибрати із двох зол меншу
Ирина-bbd0• 25 февраля в 12:43
Ответ дляКудесница полесья
Маня, ми , на жаль, вже нічого обирати не можемо
За днр и беларусь кацапы давно всё решили уже))))
Ответ дляNathalie27
Фактично, якщо будуть розробляти там родовища, то це і буде визнання
Якщо Не юридично, то через рік- роки американським компаніям можуть прилетіти позови з міжнародних судів, інституції яких в Ес, наприклад. Чи варто воно, якщо інвестиція довго відбиватиметься, роки, а в Сша можливий зміна вектору.
Ответ дляVittoria66
Так вони пропонують копалини в ЛНР та ДНР та решта території України, які захопили з 22 року, а не на своїй території. Типовий хід конем кремлівських шулерів - і вовки ситі і вівці цілі. Трамп так і не зрозуміє, з ким він має справу, поки в один чудовий день, якщо почнеться війна з Китаєм, Росія не покаже йому «кузькину мать», повністю ставши на бік Китаю.
Рашики в більшості випадків обманюють
Vittoria66• 25 февраля в 13:16
Ответ дляLudaSHS
Рашики в більшості випадків обманюють
Ну, яке їхало( Америка), таке і здибала( Росія). Цей союз нічим добрим не закінчиться для Америки, як би там американські лідери не малювала собі союзника в обличчі Росії. Китай їх надійний і перевірений союзник, з яким у Росії протилежні плани, ніж ті, що собі там малює Білий Дім.
Vlada-Maria• 25 февраля в 13:33
Ответ дляLudaSHS
Варіант, кгбісткий розвод
а ось на це більше схоже
Vlada-Maria• 25 февраля в 13:34
Ответ дляLudaSHS
Ось тому може бути стишення на кінець року, не трамп чинник, а потенціал рф
саме так: передишка, а за той час - розхитування ситуації зсередини і нас, і Європу
Ответ дляnennsi
Орестович вчора сказав,що ми лохи і не соображаємо,яку золоту жилу маємо під ногами.Ті метали(а їх 30 видів,21 -критично важливі світу)у нас лежать мільйони років.І зайдуть інвестори,це гроші,безпека і він радить з США мати справу.Ясно,що воно чмо,але така його думка.
Не люблю Арестовича. Але якщо вибирати між нашими «бізнесменами» та американськими - я за других. Тільки я б не віддавала копалини, а наприклад дала в довгострокову аренду, з гарантіями розвитку інфраструктури, відбудови та ін.
Ответ дляYuljwa
Кто пишет?
Я смотрела интервью Куща, он хороший специалист в этой сфере.
Говорил, что нет у нас большого количества полезных ископаемых, иначе иностранные компании давно бы пришли.
По европейским меркам, где уже давно цивилизации и добыли все, что можно, Украина довольно щедро одарена, но в целом наш регион в этом плане не один из самых привлекательных.
Так что ажиотаж непонятен, может, Украина стоит на источнике с живой или молодильной водой , потому что этот движ нездоровый вокруг природных ресурсов выглядит странно.
Россияне напали, хотят все захватить, ложа сотни тысяч своего плебса, американцы преследуют, чтобы подписали, теперь европейцы..
Цікаво, а Трамп в курсі? Ви йому не кажіть, а то відмінить угоду
Кудесница полесья• 25 февраля в 13:39
Ответ дляИрина-bbd0
Да и за оставшуюся Украину тоже
Vlada-Maria• 25 февраля в 13:42
Ответ дляavicber
Трамп х.йовий політик, але добрий бізнесмен.
чим добрий бізнесмен? що батьків несподіваний спадок врятував його від банкрутства і боргової ями? А далі - череда інших банкрутств і кидалово партнерів. Про те, як російський олігарх рятував його від чергового, не за красиві очі ’купивши’ втридорога у Трампа особняк і врятувавши від чергового банкрутства, ЗМІ вже писали. Видать, прийшов час ’доброму бізнесмену’ платити рашикам за свій порятунок
Ирина-bbd0• 25 февраля в 13:45
Ответ дляКудесница полесья
Да и за оставшуюся Украину тоже
Не надейтесь даже))))
Кудесница полесья• 25 февраля в 14:31
Ответ дляИрина-bbd0
Не надейтесь даже))))
Я и не надеюсь, я уже предвижу. А вам советую не очаровываться