nennsi• 25 февраля 2025

Буданов-наступна війна в Польщі.

Про це очільник ГУР заявив під час спеціальної зустрічі YES 24 лютого.

Буданов зазначив, що Росія вважає себе імперією, а не федерацією. Російська Федерація, на думку розвідника, має на меті відновлення імперії, подібної до Радянського Союзу, але з країнами колишнього Варшавського договору у складі.

"Якщо станеться найгірший варіант, і три країни об’єднаються в єдине (Росія, Білорусь, Україна – Ред.). Притому що це майже неможливо. Наступною буде Польща. Я вам прямо це кажу. І не треба цього боятися, це треба усвідомлювати. Далі будуть Чехія, Угорщина, Болгарія. Всі підуть назад. Країни Варшавського блоку — це, як то кажуть, завдання мінімум, якщо утворюється імперія. А там вже як вийде, вибачте", — зазначив Буданов.Це у випадку нашої поразки https://tsn.ua/politika/budanov-vidpoviv-yaka-kray...
PinkMa• 25 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Пф. Если реализуется слияние Украины, России и Беларуси, то значит Евросоюзу пришел пц, да и привычному устройству мира тоже. При таких раскладах страны бывшего Варшавского договора сами побегут в сторону новообразования, потому что кушать будет сильно хотеться.
Удалено администрацией...
PinkMa• 25 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Каву в Криму пьють кацапи.Буданов ЧМОня,який тільки бреше.
І топить групами розвідників,вертольоти і човни.Дебільну операцію біля Зміїного ніхто йому не забуде.Скільки часу не пройде.Покласти такого рівня спеців ідиотично розробленою операцією?Чи ще нарожають,не шкода?
кацапки это те кто оскорбляют главу разведки и свою страну
Prervana• 25 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Все претензии к Буданову. Такую неловкую тему затронул
PinkMa• 25 февраля 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Удалено администрацией...
PinkMa• 25 февраля 2025
Ответ дляTATATA1973
Удалено администрацией...
в зеркало перестаньте смотреться. все знают что Зеленский крутой:) а не ноунейм на форуме подмахивающий русне
Реверанс• 25 февраля 2025
Ответ дляksena555
А як колись на нього тут молилися, так само як і на Залужного...
Впала рожева вуаль?) Очі відкриваються запізно
Групу Шведа тричі представляли на Героїв України.
Нагородили кулями посеред Києва і кримінальними справами.Ніхто на Буданова не молився.Чмо є чмо.
І до речі за чужі подвиги Буданов отримав Героя України.
Хоча по справедливості мали би судити...
Реверанс• 25 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Реверанс• 25 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
oksana_kseniya• 25 февраля 2025
Ответ дляnennsi
шо там пєтя?усвідомив що крісло президента йому в цьому житті не світить ,а шпонка?чи ще літає в світі рожевих поні?країна забере все що накрав.всі імперії.фабрики-заводи і агорофірми,будівництва і земельні паї-все народу вернеться
Ось і працівник на ставці...тема про заяву Буданова ...завела вентилятор і погнала гуано на Пороха...
Не набридло?
еліт• 25 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Легендарній білгородській четвірці розвідників орденів не знайшлося.
Дякую,дуже дякую.І все.
Мразота.
Після того,які операції вони проводили для України та території ворога.
Всі хлопці-добровольці.Воювали за власний кошт і не дати нагород?
Все отдали 95 кварталу , заслужило падло, як президенту не стильно перед батьками загиблих, він же обіцяв стати на коліна перед матерями, брехня як завжди
еліт• 25 февраля 2025
Ответ для123-08df
сиволочий гетьман
Дай бог щоб і зелі не світило, вже напрацювався на весь світ
еліт• 25 февраля 2025
Ответ дляnennsi
скажіть петі хай дасть з награбованого у народа.не збідніє.акакаяразніца 3 місце фобс чи сорок третє?
Так вроді ж дає, це зеля один зажав накладені, жмот єврейський
катерина12009• 25 февраля 2025
Триндучиха
123-08df• 25 февраля 2025
Ответ дляеліт
Потужно
PinkMa• 25 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 25 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
Яке жалюгідне Ваше життя і такі понти.Корона на кокошник явно тисне.