Про це очільник ГУР заявив під час спеціальної зустрічі YES 24 лютого.
Буданов зазначив, що Росія вважає себе імперією, а не федерацією. Російська Федерація, на думку розвідника, має на меті відновлення імперії, подібної до Радянського Союзу, але з країнами колишнього Варшавського договору у складі.
"Якщо станеться найгірший варіант, і три країни об’єднаються в єдине (Росія, Білорусь, Україна – Ред.). Притому що це майже неможливо. Наступною буде Польща. Я вам прямо це кажу. І не треба цього боятися, це треба усвідомлювати. Далі будуть Чехія, Угорщина, Болгарія. Всі підуть назад. Країни Варшавського блоку — це, як то кажуть, завдання мінімум, якщо утворюється імперія. А там вже як вийде, вибачте", — зазначив Буданов.Це у випадку нашої поразки
Ответ дляPrervana
Пф. Если реализуется слияние Украины, России и Беларуси, то значит Евросоюзу пришел пц, да и привычному устройству мира тоже. При таких раскладах страны бывшего Варшавского договора сами побегут в сторону новообразования, потому что кушать будет сильно хотеться.
Удалено администрацией...
Ответ дляРеверанс
Каву в Криму пьють кацапи.Буданов ЧМОня,який тільки бреше.
І топить групами розвідників,вертольоти і човни.Дебільну операцію біля Зміїного ніхто йому не забуде.Скільки часу не пройде.Покласти такого рівня спеців ідиотично розробленою операцією?Чи ще нарожають,не шкода?
кацапки это те кто оскорбляют главу разведки и свою страну
Ответ дляksena555
А як колись на нього тут молилися, так само як і на Залужного...
Впала рожева вуаль?) Очі відкриваються запізно
Групу Шведа тричі представляли на Героїв України.
Нагородили кулями посеред Києва і кримінальними справами.Ніхто на Буданова не молився.Чмо є чмо.
І до речі за чужі подвиги Буданов отримав Героя України.
Хоча по справедливості мали би судити...
oksana_kseniya• 25 февраля 2025
Ответ дляnennsi
шо там пєтя?усвідомив що крісло президента йому в цьому житті не світить ,а шпонка?чи ще літає в світі рожевих поні?країна забере все що накрав.всі імперії.фабрики-заводи і агорофірми,будівництва і земельні паї-все народу вернеться
Ось і працівник на ставці...тема про заяву Буданова ...завела вентилятор і погнала гуано на Пороха...
Не набридло?
Ответ дляРеверанс
Легендарній білгородській четвірці розвідників орденів не знайшлося.
Дякую,дуже дякую.І все.
Мразота.
Після того,які операції вони проводили для України та території ворога.
Всі хлопці-добровольці.Воювали за власний кошт і не дати нагород?
Дякую,дуже дякую.І все.
Мразота.
Все отдали 95 кварталу , заслужило падло, як президенту не стильно перед батьками загиблих, він же обіцяв стати на коліна перед матерями, брехня як завжди