Все, наверное, встречали объявления о продаже взрослых собак за символическую цену, которых выводят из разведения в питомниках. Зачастую их продают уже стерилизованых или с условием стерилизации.
Встретила кобелька чиха, которого продают, недавно кастрирован, но еще метит в квартире.
Кто сталкивался с подобными собаками. Какие плюсы и минусы? Стоит ли брать?
Кросівки оригінал• 25 февраля в 17:15
Беріть через притулки, там хоч чесно пишуть, що треба лікувати і які вади виховання
Я на один підписана в інсті, там дуже часто породисті собаки
Кросівки оригінал• 25 февраля в 17:17
Ось вони, почитайте з якими вадами собаки, це не означає що їх не потрібно брати, просто оцінити свої можливості. Дуже часто віддають шпиців, а їм всім потрібні операції на ніжках
eleonora25• 25 февраля в 18:13
Мій хлопчик чіх мітив в квартирі майже 5 довгих років! Кастрували його і вже 2 роки не мітить зовсім. Чому я раніше цього не зробила, не знаю🐕