Кукусик• 25 февраля 2025

Байка про "раз", чоловіка та жінку

Беруть інтерв’ю у жінки, яка прожила з чоловіком 50 років без жодної сварки:
— Пані, як вам вдалося стільки часу жити в мирі та гармонії?
— Ой, усе просто. Коли ми побралися, чоловік посадив мене у віз і повіз на наше господарство.
Поки їхали, кінь спіткнувся, і чоловік спокійно сказав: "Раз".
Минуло хвилин п’ятнадцять, кінь знову перечепився. Чоловік зітхнув і сказав: "Два".
А вже коли наше обійстя з’явилося в полі зору, кінь спіткнувся втретє.
Тоді чоловік сказав: "Три" — і застрелив його.
— Ого! І що ж далі?
— Ну, а я, звісно, здійняла крик, почала плакати, жаліти коня, кричати, що він нелюд, що не можна так із живою душею…
— І що?
— А він подивився на мене й спокійно сказав: "Раз".
— І що ви зробили?

— Зарядила йому в коліно. Бо чоловіків треба одразу ставити на місце, без цих "раз-два". Чоловік має пам’ятати, що кінь грошей коштує, а він — ні копійки.
З того часу і живемо 50 років у мирі, злагоді й абсолютному взаєморозумінні.
Chaterbox• 25 февраля 2025
Читала у фб учора це
Але я нічого не зрозуміла
Який тут посил ?
Борода• 25 февраля 2025
Должно было быть смешно или)?
Мексиканочка• 25 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Читала у фб учора це
Але я нічого не зрозуміла
Який тут посил ?
Ну типу..’мені все одно, на якому боці у тебе тюбітєйка’, теж з фольклору
Пушап Мі мі• 25 февраля 2025
Про зарядила в коліно нещодавно придумали, раніше було без цього.
автор Кукусик • 25 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
От і я не пам`ятаю такої кінцівки )
Мой завтрак• 25 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Читала у фб учора це
Але я нічого не зрозуміла
Який тут посил ?
Про то, что в нормальной семье, если верить этой байке, мужа нужно держать в вечном страхе,чтоб он слушался всегда жену и боялся сказать слово, если хотите прожить длинную совместную жизнь без ссор. Типа, прочный брак бывает только в том случае, если жена властная садистка
Борода• 25 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Читала у фб учора це
Але я нічого не зрозуміла
Який тут посил ?
Ну, видимо, не жди, бей в ответ)) Только где тут мир и злагода, хз) Высокие отношения, короче. Один только силу понимает, другой считает это нормой..
Борода• 25 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
Ааа, так это просто бдсм в народе, все ясссно
Указка• 25 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Читала у фб учора це
Але я нічого не зрозуміла
Який тут посил ?
Що в нас матріархат, тому най впрягається замість коня і везе дружину мовчки.
Мой завтрак• 25 февраля 2025
Ответ дляБорода
И самое интересное, что про то, чтоб выбрать, хорошего, любящего, доброго мужчину - ни слова. Выходите за психопата, становитесь еще большим психопатом и тогда у вас все будет хорошо 😂
Борода• 25 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
Коня жалко
Тут как тут• 25 февраля 2025
Ответ дляChaterbox
Читала у фб учора це
Але я нічого не зрозуміла
Який тут посил ?
Должен быть посыл такой, что надо брать мужика за яйца. Осталось только выяснить как это реализовать женщинам без жилья, зависимым, с детьми и без поддержки со стороны.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 25 февраля 2025
Ответ дляТут как тут
Так це на етапі зустрічей ,треба брати за яйця,а не через десять років подружнього життя
Щас ухожу• 25 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
Нет
Если жена покажет что себя уважает!
Мой завтрак• 25 февраля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Нет
Если жена покажет что себя уважает!
Если бы она себя уважала, то не вышла бы за такого замуж