Ms. Анонимная• 25 февраля 2025
Крем 35+
Мені 34. Сьогодні задумалася над віком) Чи дають крема якийсь ефект? Чи є сенс брати такий дешевий? На дорогий коштів немає, почитала за цей, відгуки гарні. Дівчата, в кого невеликий бюджет, чим користуєтесь? В мене шкіра схильна до акне.
Ленне-Рейма• 27 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Дивно
як тільки ви показали фото крему з ціною, я відразу на Єві глянула, а там інша зовсім ціна, тому я і спитала де цей крем є по такій ціні.)
Ms. Анонимная
• 11 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Зараз на Єві і Мейкап по 412 грн
Ленне-Рейма• 11 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Зараз на Єві і Мейкап по 412 грн
Я не бачу такої ціни, на жаль.(
Ms. Анонимная
• 12 марта 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Я не бачу такої ціни, на жаль.(
Тю. Вчора був, жаль, що не зробила скрін. Сьогодні зайшла вже такої ціни немає. Треба було мені вчора замовити
Ms. Анонимная
• 12 марта 2025
Ленне-Рейма• 12 марта 2025
Ответ дляMs. Анонимная
я так розумію, що зранку ціни дешевші, а ввечері вже ціна росте.