Директор Пляжу• 25 февраля 2025

Чи може заболіти рука після прививки через 3 місяці?

Чи може заболіти рука після прививки через 3 місяці ? Вже третій день ниє рука приблизно в тому місці де була прививка від грипу і почервоніла пляма невелика , тільки не ярка, а темна (не опухла). Відразу після прививки і до цього часу ніяких відчуттів не було.
Крим мій• 25 февраля 2025
все може бути
Їжак в панчохах• 25 февраля 2025
Ні. Це непов´язані події.
ничевока• 25 февраля 2025
А ущільнення там немає?
Сяду на шию, дорого!• 25 февраля 2025
Навіть якщо ви через 20 років ногу зламаєте, то це буде через це кляте щеплення
автор Директор Пляжу • 25 февраля 2025
Ответ дляничевока
А ущільнення там немає?
ні, скоріш навпаки, як невелика впадинка
ничевока• 25 февраля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
І під нею чи поруч немає ніякого ущільнення? Якщо ні, то думаю, не варто хвилюватись.
Козюб• 26 февраля 2025
Может, только не от самой прививки а от ’мастерства’ медсестры. Мне брали кровь с вены еще до нового года, так ’аккуратно’ вынула шприц и так надавила ’заботливо’ ранку зажать, что по сей день там вена вздутая.