КвартираЧья• 25 февраля в 21:47
Така пропозиція SportLife вигідна?
В пошуках басейну і занять з плавання для двох дітей. Поряд з домом знаходжу лише спортлайф. Вирішила дізнатись, скільки вартує. Мені запропонували 2083грн/міс за дорослий абонемент+один дитячий і ще окремо 660грн/міс за другий дитячий абонемент. Дорослий треба купувати лише задля дитячого. Кажуть, ця акція дійсна до кінця лютого лише. Не можу ніяк вирішити, чи варто купувати. По-перше, треба буде купувати цілий рік, як відомо, а чи точно сподобається дітям і буде норм тренер - хтозна :( По-друге, чи це дійсно гарна ціна? Ніколи не моніторила ціни на подібні послуги, взагалі не орієнтуюсь. Всім дякую за поради)
Душа компанії• 25 февраля в 21:49
Поищите еще, есть бассейны в спорткомплексах совкового образца с минимальной стоимостью, нормальными тренерами.
КвартираЧья
• 25 февраля в 21:53
ми тут нещодавно, всіх кого могли вже спитали, ніхто басейнів не знає. В інтернеті не знаходить нічого, крім комерційних. Є ще неподалік в містечку Софія Спорт. Але там ціни взагалі космос. Там дуже круто, судячи з фото на сайті, але такі ціни нам не по зубах, на жаль :(
КвартираЧья
• 25 февраля в 21:58
Ответ дляСкрипяСердцем
на окружной Бригантина
Треба подумати, як туда добиратись. Але буду дізнаватись, дякую за підказку
СкрипяСердцем• 25 февраля в 22:00
Ответ дляКвартираЧья
дети туда ходили
по цене дешево
добираться не очень удобно, но тут надо выбирать
тренера, научили плавать, соревнования... моим нравилось
по цене дешево
КвартираЧья
• 25 февраля в 22:01
Ответ дляСкрипяСердцем
дети туда ходили
по цене дешево
Можливо, відразу і тренера порадите, якщо їх там декілька?
Своего не предлагать• 25 февраля в 22:01
Ответ дляКвартираЧья
клуб Вишневе по Київській
Купить собі мін не преміум , на виплату. Походите подивитесь. На дитячі завжди акції потім
СкрипяСердцем• 25 февраля в 22:02
Ответ дляКвартираЧья
я не знаю как там сейчас
раньше набор был летом, спрос большой
начните просто с места
узнайте
раньше набор был летом, спрос большой
начните просто с места
узнайте
КвартираЧья
• 25 февраля в 22:04
Ответ дляСвоего не предлагать
Мін не преміум на виплату - Ви маєте на увазі найдешевший для дорослого, щоб просто придивитись? На виплату - це щомісячні виплати, я правильно розумію? Тут я ще не розумію, навіть якщо я захочу розірвати договір, я не зможу цього зробити, вірно? доведеться платити до кінця року?
Своего не предлагать• 25 февраля в 22:05
Ответ дляКвартираЧья
Так
На рік доведеться
Але так хоч самі сходите, зрозумієте, може підете на групові цікаві різні
На рік доведеться
Кукусик• 25 февраля в 22:08
Я б дивилась, чи зручно добиратись і чи достатньо мені послуг. Колись шукала дешевший варіант, але зрозуміла, що не буду так далеко ходити. До того ж великим плюсом є безкоштовні групові заняття з тренером