МояХатаЗкраю• 25 февраля 2025
Які зуби видаляють до брекетів: четвірки чи восьмі?
Що з вашого досвіду краще видалити?
Пік Антна• 25 февраля 2025
Что значит лучше с опыта? Много людей, которые пробовали удалять и те и другие, чтобы сравнить?
МояХатаЗкраю
• 25 февраля 2025
Ответ дляПік Антна
Можливо лікар наголошував, що це дурниця видаляти ці, краще ці. Ось такий досвід. Або хтось зі знайомих видалив, а вийшло погано...
МояХатаЗкраю
• 25 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
Краще видаляти ті які рекомендує лікар
Якщо ходити до різних лікарів, то різні варіанти будуть сказані, і хто правий
ОхиИВздохи• 25 февраля 2025
Мне удалили восьмерки только потому, что на момент установки брекетов их осталось две) четверки не предлагали, ортодонт за максимальное сохранение зубного ряда
Море Щастя• 25 февраля 2025
Прям больная тема для меня… восьмерки удалила давным давно. Сейчас ношу боекеты про года и вот ортодонт настаивает на удалении еще и всех четверок. Якобы у меня маленькая челюсть и поэтому зубы наклонены все вперед. Не могу решиться 😭
Ищу-брожу• 25 февраля 2025
Мені пʼятірки видалили .
Але ! Це дуже індивідуально , у мене верхні 5-кі не виросли , тому для присусу і симетрії вирвали нижні .
Зазвичай 8-ки видаляють
МояХатаЗкраю
• 25 февраля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Думаю, пощастило з лікарем🙂
Нехай все вдасться з вирівнюванням
МояХатаЗкраю
• 25 февраля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Мені пʼятірки видалили .
Зазвичай 8-ки видаляють
Ого, і такі випадки
Ищу-брожу• 25 февраля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Мені наоборот подобається коли зуби трошки вперед . Це завжди біліші і яскравіша посмішка .незай розширяє трохи і все поміститься .
Ищу-брожу• 25 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ого, і такі випадки
Підіть до найкращого ортодонта на консультацію .
Я коли пішла до найкращого - він дуже чітко все пояснив і був ну дуже злий що попередній ортодонт вирвав одну 8-ку . Сказав що тепер у мене немає повного комплекту і потрібно на місце 8-ки класти імплант .
Шукайте кому ви довіритесь .
Меня не звали• 25 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Потрібно вибрати одного, якому ви будете довіряти і слухати його рекомендацій .четвірки легше вирвати - вони однокрорінні, вісмірки важко чистити , скоро псуються. Можливо вже якісь зуби з великими пломбами . У кожного різна ситуація , анатомія тут вам не допоможуть
МояХатаЗкраю
• 25 февраля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Я б напевно пішла ще до когось на консультацію, а потім ще до когось. Бо щось дуже багато всього рвати. Ви ж людина, і у вас людська щелепа.
Я взагалі чула, що навіть щелепи якось розширюють, якщо зуби не вміщаються... Але як то все в реальності вийде...
ОхиИВздохи• 25 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Думаю, пощастило з лікарем🙂
Нехай все вдасться з вирівнюванням
Я уже относила) это было 5 лет назад
МояХатаЗкраю
• 25 февраля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Шукайте кому ви довіритесь .
Ну я ходила до найкращого, так званого, пацієнтів купу має. Мені він просто не сподобався, тому я навіть за рекомендаціями, що він найкращий пішла. І також пропонував вирвати один зуб, але четвертий. А недавно я знайшла статтю, де написано, що треба втікати, якщо лікар пропонує вирвати один зуб - не буде симетрії.
Білий Лосик• 25 февраля 2025
Нам врач говорил скорее всего нужно удалить 8, что бы зуб встал в ряд, но мы отказались( ребенку 15 лет было). Зуб и так встал на место, брекеты сняли , всё нормально, всё на месте
UmkaNiamka• 25 февраля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Шукайте кому ви довіритесь .
Тобто він вам сказав що не треба було 8ки видаляти?
Патриоточка• 25 февраля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
У меня 2 восьмерки и я сейчас ношу брекеты. Ортодонт сказал,что в моем случае их удалять не нужно.
Ганцю в кєдах• 25 февраля 2025
У меня был открытый прикус, доктор сказала что по протоколу удаляют четверки, но они были здоровые, а вот шестерки были убитые - их и удалили (верхние). Восьмерки кстати на месте, не удаляла.
Дідова баба• 25 февраля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Шукайте кому ви довіритесь .
Здравствуйте, а как найти лучшего ортодонта? Посоветуйте из вашего опыта, особенно в чужом городе?
Спасибо, если подскажете
Рогнеда Карповна• 25 февраля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Мені пʼятірки видалили .
Зазвичай 8-ки видаляють
маємо ставити імплант 5 донці, про видалення мова будь яких зубів мова не йде
Дідова баба• 26 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Здравствуйте, а какой зуб у вас выбивался из ряда?
У дочки немного выше вырос клык, не знаю что будут делать, но удалять не хотелось бы ничего. Можно отказаться? И тогда что, предложат другой вариант?
Рогнеда Карповна• 26 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
сходіть, зі знімками одразу, бо у доньки, наприклад без знімків один варіант пропонували, а потім глянули і зовсім інша тактика
МояХатаЗкраю
• 26 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Тобто у вашої донька така ж ситуація, немає п´ятих зубів чи п´ятого і їй будуть ставити імплант перед вирівнюванням?
Білий Лосик• 26 февраля 2025
Ответ дляДідова баба
Спасибо, если подскажете
Это старое фото 😊
МояХатаЗкраю
• 26 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Это старое фото 😊
Ого, дякую, що поділилися. Я особисто б ніколи не сміялась з вас, не ви ж собі цей зуб туди запхали. Тому це дуже тупо сміятися...