Детские_Будут?• 26 февраля 2025
Чоловік відмовляється переїздити в старіший житловий фонд
Така цаца
Йому подавайте і новий будинок,гарний ремонт і щоб площа була не мальнька та обов´язко паркінг ,щоб машина на вулиці не мокла
Показую варіант в новобудові за прийнятну для нас ціну так плюєтся це коробка,як ми будемо там жити втрьох,показую варіант в старому будинку із новим ремонтом всередині плюється,що старий під´їзд та будинок,показую старий будинок та старий ремонт ще більше плюється ,що все старе
А як ти хотів??
Кажу твої батьки теж живуть в іншому місті в старому будинку поверхів 5 чи 6 і не з вау умовами,каже ні там ремонт 2010 року все супер то інше.
Хоче економити ,а переїздити не хоче, моя зп вся навіть не покриє одного місяця оренди зараз без ком послуг.
Кажу йому ще варто шукати пропозиції без посередників ,щоб не платити цим ріелторам комісії в пів вартості оренди місячної.
Все йому не так ,майже весь Київ живе в старому житловому фонді і нічого,каже то люди живуть в своїх квартирах,а не знімають,як це не знімають?
Я сама такі варіанти раніше знімала,каже ну і як тобі було в тих бараках жити?
Звичайно жила і все,а що залишається?
А як ти хотів??
Звичайно жила і все,а що залишається?
Сунуся в чужі справи• 26 февраля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Все життя у власному житлі.
Сразу в роддоме своей новорожденной ручкой подписали договор купли-продажи своего жилья?
П´яна вишня• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Ну тоді ясно все з вами
Це з вами все ясно і з вашим чоловіком
Детские_Будут?
• 26 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
може купить новобудову, і тоді знімать не тре буде?
Іпотека вже є ,він її щомісяця виплачує
Детские_Будут?
• 26 февраля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ще під час вагітності матір´ю
Сунуся в чужі справи• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Іпотека вже є ,він її щомісяця виплачує
И считает это поводом чтобы вам кишки выматывать своими требованиями?) нуину
Файно Замало• 26 февраля 2025
Та посадіть цю ’голову’ сімейства і хай шукає, де вам жити. І бюджет сімейний час передати в його руки - хай розподіляє, щоб на все вистачило. Спробує, менше варнякати буде
Сунуся в чужі справи• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Ще під час вагітності матір´ю
Тогда это не считово. Это не ваше жилье, а мамино) И кто теперь мамина корзиночка?)
Детские_Будут?
• 26 февраля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Скоріше за все жіночка все життя із батьками в хаті їх живе
Госпожа_тамагочи• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Іпотека вже є ,він її щомісяця виплачує
Ви вже знайшли роботу?
Госпожа_тамагочи• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Всенсі?)
Вас дуже легко впізнати
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3681633
АБВГДэшница• 26 февраля 2025
Я не зовсім розумію проблеми. Якщо він готовий фінансувати розкішний будинок+щось залишається на життя+ відкласти - вперед з музикою. Якщо ні - то ваша Галя балувана). Я на Мальдіви хочу, але...
П´яна вишня• 26 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вас дуже легко впізнати
Ого
Оябунчик• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Іпотека вже є ,він її щомісяця виплачує
Нічособі, а ким чоловік працює?
Детские_Будут?
• 26 февраля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Він хоче жити в таких умовах як зараз ми живемо,але ціни ростуть ,а зарплати ні,тому потрібно на чомусь економити
Тоскующая• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
На зйомі
Что вас не устраивает? Сколько есть денег на покупку собственного жилья?
Мию вікна у мороз• 26 февраля 2025
Правильно чоловік каже: в новому будинку, з гарним ремонтом і паркінгом жити краще, ніж в хрущі. Питання: чи готовий він за це платити стільки, скільки це коштує, чи лиш ладен нити і носом крутити?
Детские_Будут?
• 26 февраля 2025
Ответ дляТоскующая
Не влаштовує ,що зйом занадто дорогий , грошей на ремонт немає,щоб жити в іпотечносу житлі
Потрібно мінімум 30 тисяч доларів на ремонт, немає таких грошей зараз
Непозбувна Бентега• 26 февраля 2025
Так пусть муж сам ищет варианты. Чтобы и цена устраивала и фонд) плоставьте ему срок. За месяц он должен найти вам новую квартиру , которая всех устроит. Он же у вас мужчина в семье, значит пусть всё сам и организовывает.
Детские_Будут?
• 26 февраля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Це дорого дуже
Мию вікна у мороз• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Це дорого дуже
Ну а чого він очікував? Що пониє, тупне ніжкою - і знайдеться задешево?
Ви з ним наче з місяця впали.
Тоскующая• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Делайте потихоньку. Ипотечное жилье с ремонтом мужа устраивает? Там есть паркинг? Новый дом?
Возьмите кредит на ремонт
Мию вікна у мороз• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Якщо хочеться мерседес, але на новий грошей нема, то купуєш або 10річний, або ланос, все просто. Так, щоб продали новий мерс із салону за ціною ланоса, бо мені дуже дорого, але я ж тааак хочу - ні, не чула.
Детские_Будут?
• 26 февраля 2025
Ответ дляТоскующая
Возьмите кредит на ремонт
Так один кредит вже є,ще один брати?
Там паркінга до речі немає
Рассказница• 26 февраля 2025
Ответ дляЦветочница
Вообще не понимаю в чем вопрос, перехать в новый дом с новым ремонтом как хочет муж.
А ще краще: в новобудову, новий ремонт і з новим чоловіком. Бо цей, як я зрозуміла, на нове не заробив, але нерви мотає.
Тоскующая• 26 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Так один кредит вже є,ще один брати?
Там паркінга до речі немає
Да, брать. 25 тысяч в месяц за аренду, это 300 тысяч в год.
Если у вас с мужем стабильный зароботок, то отдадите.
Госпожа_тамагочи• 26 февраля 2025
Ответ дляРассказница
Чоловік автора оплачує іпотеку + зйомне житло + потреби особливої дитини. Автор не працює. Тому я думаю, що чоловік автора - не самий гірший варіант
Детские_Будут?
• 26 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Удалено администрацией...