Щебетушка• 26 февраля в 12:53

Цветкова Екатерина Викторовна. Врач Гомеопат Кто был у нее?

Посоветовали маме этого врача. Кому она помогла? Что вообще знаете о ней?
Ангел-предохранитель• 26 февраля в 13:04
я. з 2018 року в неї.
вона чудова!
автор Щебетушка • 26 февраля в 13:06
Ответ дляАнгел-предохранитель
я. з 2018 року в неї.
вона чудова!
Расскажите, пожалуйста, как она вам помогла?
Ангел-предохранитель• 26 февраля в 13:23
Ответ дляЩебетушка
Довга історія.
Але я жива та більш- енш здорова.
скажемо так знаходжусь в повній ремісії з середини 2022 року (не будуйте ілюзій, в мене не рак)

крім того, вона допомагає мені в лікуванні дітей - то коклюш, то загострення по ЖКТ, то головні болі.

звісно , ви самі знаєте та розумієте, що гомеопатія це не панацея. І підібрати те, що буде діяти саме на вас - не так просто. і з першого, другого і навіть третього разу не завжди виходить. Але я проти традиційного лікування (крім деяких його видів )

Можна запитати, що з вами?
автор Щебетушка • 26 февраля в 22:50
Ответ дляАнгел-предохранитель
Довга історія.
Але я жива та більш- енш здорова.

Можна запитати, що з вами?
Спасибо за ваш ответ. Проблема с мочевыми путями
Ангел-предохранитель• 27 февраля в 08:56
Ответ дляЩебетушка
звертайтесь в будь якому випадку. звісно якщо ця проблема потребує хірургічної операції (як апендицит чи хворий зуб) то тут вам пані Катерина не допоможе. з усім іншим - можна. моя думка - це працює. здоров’я вам :)