Ласунка• 26 февраля в 16:11
Не можу вколоти коту антибіотик
В кота сечокам´яна хвороба.Ветеринар назначила антибіотик Цефтриаксон колоти 9 днів.
Ми три дні якось чудом прокололи, сьогодні кіт аж сичить, не дається, вдома вже всі пересварились, бо ніхто не може дати раду з котом.
Возити кожного дня на укол в клініку 50 км в одну сторону ми не будемо.
Може хтось мені підскаже, можливо можна на таблетки якісь замінити цей Цефтриаксон?
Ля-ля-ля• 26 февраля в 16:14
та хай заспокоїться трохи кіт, ляже спати, потім тихенько вколите швидко, один тримає, інший колить чи й не проблема, соберіться
Крайня невістка• 26 февраля в 16:15
может как-то фиксировать?
как у грумера могут надеть на котика жилет и подвесить его за жилет
это не травматично
Пекельнi Борошна• 26 февраля в 16:15
заломали кота, один тримає, другий бігом коле. А шо робить, кота треба рятувати.
Цикавенная• 26 февраля в 16:16
Я сама колола, быстро, кот не успел убежать даже. Главное это неожиданность.
Пластилин_Колец• 26 февраля в 16:21
Ответ дляКрайня невістка
может как-то фиксировать?
это не травматично
Хрень все это. Коты из нее пытаются вырваться, царапая всех и все вокруг.
ничевока• 26 февраля в 16:23
Ответ дляЦикавенная
Все залежить від темперамента та реакції кота. Одного колола більш менш норм, хоч йому це і не подобалось. З іншим просто неможливо.
Авторе, а можна зателефонувати вашому ветеринару, може призначить на заміну щось у таблетках?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 февраля в 16:25
Ответ дляЦикавенная
Тоже самое, офигеть не успел
Цикавенная• 26 февраля в 16:27
Ответ дляничевока
О, вы думаете у меня спокойный. Он во время болезни похудеший до 2.900 и очень слабенький был, но вырывался так будь то здоровый. Его оставалось или мотать как младенца или эффект неожиданности. И когда надо было колоть и я одна совсем была, помочь некому, то колола именно так, быстро ввела и все..
Сладко-соленая• 26 февраля в 16:28
В холку, під шкіру. Відтягуєте шкіру, одна впереді тримає кота, другий коле.
В мене кіт прибабаханий, то якось колола
Амбасадор щастя• 26 февраля в 16:30
а некого попросить? кто умеет животным уколы ставить. К нам девочка приходила. У нее такая легкая рука, кошка даже испугаться не успевала.
Пампушечка• 26 февраля в 16:35
Ответ дляПластилин_Колец
Еще и людей жрут. Может хозяйка не помрет еще а кот уже начнет ее жрать...
ничевока• 26 февраля в 16:36
Ответ дляЦикавенная
Ха, мого в ветлікарні тримали 4 людини, при цьому один із ветеринарів одягав міхові рукавиці для птахів. Вже 2 роки пройшло, нещодавно зверталась з іншим котиком, так першого там досі добре пам´ятають
західний_діалект• 26 февраля в 16:41
А чем вы разводите?Людям Лидокаином,а без него это адская боль.
Божа кульбабка• 26 февраля в 16:42
Я в толстое полотенце заматывала, что б только жопа торчала))
Ласунка
• 26 февраля в 17:05
Ответ длязахідний_діалект
Новокаїном розводимо
Ласунка
• 26 февраля в 17:06
Всім дякую за відповіді
Вже в дорозі до ветеринара😩
Сьогодні так, завтра будемо пробувати мотати в полотенце😅
Вже в дорозі до ветеринара😩
Околовита• 26 февраля в 17:10
Ответ дляЛасунка
Всім дякую за відповіді
Вже в дорозі до ветеринара😩
Не выйдет в полотенце, АБ ведь в холку нужно колоть
Ласунка
• 26 февраля в 17:52
Ответ дляОколовита
Ні, ми колимо в стегно
Так ветеринар колов і так сказали колоти і вдома
Ms. Сама прямота• 26 февраля в 18:47
Ответ дляЛасунка
Всім дякую за відповіді
Вже в дорозі до ветеринара😩
Я свою кошку у вета прижимала подушкой к столу, при этом одевали намордник. Дома надо было микроклизму сделать - я мотала в толстое шерстяное одеяло, оно как ватные старые по плотности. Шоб токо жопа торчала. В полотенца у меня не получалось никогда и ни с одной кошкой.
ПлакалаВАвто• 26 февраля в 20:29
Підкажу ще один спосіб, який я побачила у грумера, а потім і в ютубі. Вона котам, що не люблять вичесуватися (а мій з таких), одягає на голову обрізаний носок. Так, щоб вуха були прижаті назад і закриті очі, але не заважало дихати. Кіт не бачить - менше боїться. Мій дійсно у тому носку на голові не виривався і не кусався. Вдома сама я так не пробувала.