Ласковая_львица• 26 февраля 2025
Сейчас дают какую-то помощь от ООН пенсионерам?
Бабушке 86 лет. Сказала, что слышала о том, что сейчас дают помощь.
Правда или нет, где искать информацию?
Ласковая_львица
• 26 февраля 2025
Ответ дляАлесс
Денежную? По 10800 единоразово,переселенцам
Да
Ласковая_львица
• 26 февраля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Киев Турботу раз в год можно еще оформить.
Днепропетровская область у неё
Леся Українка• 26 февраля 2025
Перший етап прийому заявок на виплату грошової допомоги від міжнародних організацій завершено.
Наразі громадянами України подано понад 10 000 000 заявок, у зв’язку з чим тимчасово припиняється збір заявок на платформі єДопомога задля детального їх опрацювання та передачі за запитом до міжнародних організацій для подальшої виплати.
На жаль ресурси міжнародних організацій обмежені, саме тому Мінсоцполітики докладає максимальних зусиль задля збільшення кількості міжнародних організацій, що можуть надати грошову допомогу українцям, які постраждали від війни.
Після підтвердження готовності фінансової підтримки зі сторони міжнародних організацій прийом заявок буде відновлено.
Умови надання допомоги від міжнародних організацій
Плету корзинки• 26 февраля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Днепропетровская область у неё
ООН,Право на захист, допомагає ВПО, тим хто повернувся на попереднє місця проживання по Україні, чи тим хто повернувся із-за кордону.Виплата одноразова
Тільки не про гроші• 26 февраля 2025
Не дуже її обіцяйте, бо спробує сама оформити, і потрапить на лінк шахраїв