Слухи-руки не распускаю• Изменено 26 февраля 2025
Чоловіки за кордоном можуть отримати бронь від мобілізації
Українці зможуть у спеціальних закордонних центрах отримати бронювання від мобілізації, аби працевлаштуватися в Україні.
Міністр додав, що зараз у країнах найбільшого перебування українців створюються Unity Hub – центри, які нададуть можливість у майбутньому долучати громадян до ринку праці в Україні з-за кордону. Зокрема вони будуть пропонувати українцям певний перелік послуг, а саме працевлаштування та бронювання, якщо воно передбачене.
За словами Чернишова, отримати бронювання від мобілізації може будь-який українець, якщо це передбачено у тій чи іншій сфері працевлаштування.
Про це заявив міністр національної єдності Олексій Чернишов, передає «Економічна правда».
Зокрема політика запитали про проблеми бронювання українців за кордоном, яких можуть залучити для роботи в оборонній сфері.
«Наше завдання таке, щоб людина, коли перетинає кордон, вже мала такий статус, який не дозволяє їй потрапити в ситуацію, коли між кордоном і заводом його мобілізують», – пояснив Чернишов.
Пушап Мі мі• 26 февраля 2025
Это в добавок к тем миллионам гривен которые обещают за возвращение?
Copy-Paste• 26 февраля 2025
Все делают, абы заманить в Украину. А после пересечения границы, такой х@як: бронь выдали ошибочно, поедем в тцк.
Слухи-руки не распускаю
• 26 февраля 2025
Ответ дляCopy-Paste
Так і планується, напевно...
Вже не знають як всіх позбирати до кучі і відправити воювати
Шпондєр• 26 февраля 2025
Они мужиков за идиотов держут? Прям все ринулись оформлять бронь за границей.
Крию матом страшно• 26 февраля 2025
я даже не могу придумать такого случая, при котором самый бедный пребедный украинец не семи пядей во лбу, работавший на трускавке за 800€ минималки вдруг сорвется кабанчиком в Украину на минималку 8000 брутто чтобы не числиться ухилянтов в глазах осуждающей общественности🤣
а нельзя такой закон ( вместо этого), в котором бы высчитывалось критическое количество чинтвников, которые могли бы выполнять свои функции в вокнное время им бронь. остальных в бусик
Пиши-пропало• 26 февраля 2025
вже черга з чоловіків за кордоном бронь отримувати...сміх та й годі
Донька подруги• 26 февраля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так і планується, напевно...
Ніхто нікого не розбирає,це розраховано на те щоб люди поверталися
Слухи-руки не распускаю
• 26 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Ясне діло, нехватка на нулі....от і шукають способи.
Хоч трохи, але деякі можуть повестися
Донька подруги• 26 февраля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Хоч трохи, але деякі можуть повестися
Та ну не смішіть,хто поведеться через три роки війни,і бачачи що твориться в Україні.Ну може якийсь один чоловік і буде
кнопкодав• 26 февраля 2025
Они вообще народ за тупых баранов считают, после того что они творят и сделали из страны КНДР, то кто вернётся, сами же и с награбленным и уезжают, а потом вещают из США как нужно родину любить, короче угробили страну(((
Усатая фея• 26 февраля 2025
Конечно верим))
Прямо с поезда вас встретят теплые ручки военкома, с ласковыми словами проводят на ВЛК, а потом... если доживете до утра.... в учебку.
Масяня Я• 26 февраля 2025
Лучше всем оставшимся бронь , нафиг нужны те ’ беженцы’ за них переживать.
Слухи-руки не распускаю
• 26 февраля 2025
Ответ дляДонька подруги
Ну 18-24 повелися ж, за добу було подано 10000+ заяв
кнопкодав• 26 февраля 2025
Ответ дляМасяня Я
Правильно, одни на фин не нужны, вторых отлавливать и на убой, вот интересно кто будет жить потом тут и за кого украинцы столько жизней положили(((( довоевались...
Стрекоза любви• 26 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Та вже спростували. Цей депутат О.Гончаренко постійно таке лайно пише, аби тільки хайп ловити.
Донька подруги• 26 февраля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Наші писали,що й в польській легіон тисячі вступили,а насправді там чоловік десять
Пригощаю кашею• 26 февраля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А вы уверены, что это правда?!
Я вот уверена, что нет
Знаете, как маркетинг работает? Вот тут тоже самое
Я вот уверена, что нет