Дивлюсь красиві там чашки зараз. Як вони по якості? Склад керамограніт написано.
Поділіться враженням, якщо у вас такі є. Дякую!
Ноунэйм• 27 февраля 2025
я тоже смотрела на их чашки- останавливает высокая вероятность того, что при доставке я получу побитое
Чарівна патика• 27 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Заказываю чашки на Нексте 10 лет, никогда ничего не побито, идеально упаковано.
Ноунэйм• 27 февраля 2025
Ответ дляЧарівна патика
оооо
спасибо!
Чарівна патика• 27 февраля 2025
Ответ дляLenakaBro
Ух ти, дякую. Я була в принципі впевнена, що хорошо упакують. Мабуть в пенопластовом боксі, так? А це у вас керамограніт чи ні? А може ще похвастаєтесь? Буду вдячна. Класне фото вийшло просто!)
Дякую. Написано було в описі, що 100% глиняний вироб. Так, була велика коробка і пенопласт. У мене, в принципі, майже всі чашки з Нексту:) тільки для мікрохвильової печі Ікеа. Знайшла ось трішки видно у куту чашки і крупним планом ближче.
Ответ дляЧарівна патика
Дякую! Тобто в мікроволновці їх не можна?
Чарівна патика• 27 февраля 2025
Ответ дляLenakaBro
От саме цю не можна.