Пускаю бісики• 27 февраля в 12:12
Почему взрослые люди считают что их должны обеспечивать родители?
Немого в шоке от топовой темы про квартире.
Взрослые девушки (автор и ещё пару было) жалуются что их родители / родители мужа не обеспечили жильем в 30+ лет.
Почему взрослые люди бывают такие инфантильные?
Ліньки гуглить• 01 марта в 16:07
Ответ дляПерекус беру завжди
По-перше, зараз не 90-ті і варіантів заробити набагато більше, навіть не виходячи з дому. По-друге, мова про те, що дорослі люди в першу чергу самі несуть за себе відповідальність, а не вважають, що їм щось винні
Звісно -звісно. Схоже на мою знайому, яка скарги, що батьки їй житло не купили видала в одній тезі зі сподіваннями, що скоро діти з´їдуть в гуртожитки і все - вона вільна))) і все у людини сходиться
Перекус беру завжди• 01 марта в 16:27
Ответ дляЛіньки гуглить
У вас все в кучу, взагалі, незрозуміло, що ви хотіли сказати Своїх можете утримувати до пенсії, це тема для обміну думками і створена, до речі, про людей 30+, які продовжують рефлексувати, що їм не купили квартиру
ПП-шница• 04 марта в 10:15
Ответ дляБалаболка
у мене інше - чому батьки вважають, що я повинна матеріально забезпечувати їх на пенсії?
а в мене джек-пот. спочатку в 16 почала працювати,нічого в житті не дали, памятаю тільки гулянки, в 21 вже пішла на зйом, бо одружились, нічого не дали, а тепер в 70 їх я маю їх забезпечувати , бо я гарно заробляю і купила дві квартири. хто прав? а як ще оце постійно в трубку чути як же все дорого і батьки нікому не потрібні( даю щомісяця гроші, більше їх пенсії, мало)
Балаболка• 04 марта в 10:36
Ответ дляПП-шница
тримайтеся, ви гарна людина