Голодаю• 27 февраля в 12:49

Чому скорочують уроки на дистанційному?

Школа вже 2 тижні на карантині. Сказвли наступний тиждень теж, скоріше всього.
Все б нічого. Але уроки 30 хв. Ладно для меншого в 3 класф, але для старшого 30 хв це ні про що.
Чула в багатьох школах повноцінні по 45 хв.
А в нас що бояться перетрудитись вчителі?
Таке зло бере
Я не Тролль• 27 февраля в 12:50
забота о зрении)
Ні грама• 27 февраля в 12:50
Почему не спросите у себя в школе?
Щаслива Я• 27 февраля в 12:54
Є встановлені норми тривалості безперновної роботи за комп´ютером для учнів, тому тривалість онлайн уроку не може перевищувати ці норми. В кого по 45 хвилин - на свій страх і ризик проводять.
Танго утрьох• 27 февраля в 12:56
Ответ дляЩаслива Я
У нас в Харькове такое впечатление , что учителя хотят чтобы у детей глаза повылазили
Вбигудях• 27 февраля в 12:58
Бо менше опитують, задають завдання за підручником, а не пялитись в екран. На уроці в школі є час між словами вчителя для виконання, онлайн урок то 30 хв з компом, а 15 самостійна робота. Чудово.
Від напруження страждають не лише очі
Вельми шановна• 27 февраля в 13:02
По нормам сидіння перед компом,все вірно роблять.
мистерЛяпсус• 27 февраля в 13:05
Омг мамки не знають до чого вчепитися
Щедрик• 27 февраля в 13:12
Санітарні норми такі.
Зашла на 5минут• 27 февраля в 13:16
🤣 комменты - огонь.
Как круглые сутки втыкать в телефон - так глаза не вылазят, а за 45 минут урока - обязательно

Я знаю, как ученики сидят перед экранами своих гаджетов на уроке. Кто в кровати лежит, кто ест с выключенной камерой. Или урок идет, и наряду с этим переписка всем классом в чате, пока учитель говорит.
Ни у кого ничего не вылазит почему-то)
Щаслива Я• 27 февраля в 13:27
Ответ дляЗашла на 5минут
🤣 комменты - огонь.

Ни у кого ничего не вылазит почему-то)
Всі це чудово знають, не ви одна така спостережлива. З телефонами їдять, сплять, в туалет ходять.
Але є норми, яких школа зобов´язана дотримуватись. Хто ті норми складає і чим керується - це вже інше питання.
Хропочка з гривкою• 27 февраля в 13:27
Киев. Для детей, кто за границей, урок аж 20 минут. Часто учителя просто не приходят на урок, сбросили задание-выполняй. Материал должен быть выучен в срок и согласно программе, как правило, самостоятельно. Фонд школы-по желанию.
Ку-кусик• 27 февраля в 13:31
Я і сама користі від онлайн уроків не бачу, тому тільки за.
Ку-кусик• 27 февраля в 13:33
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну то вам ще пощастило, що така форма навчання є. Бо по-великому рахунку, для тих, хто закордоном, передбачена сімейна форма навчання.
Ку-кусик• 27 февраля в 13:34
Ответ дляТанго утрьох
В Харкові завжди була дуже хороша освіта :)) вчителі переживають за опанування програми :)
Хропочка з гривкою• 27 февраля в 14:02
Ответ дляКу-кусик
Так мы на семейную и перешли, смысла в 20-минутных уроках нет. А почему по великому рахунку мы не такие ученики, как оффлайн? Все для своих?) У нас выделили целый дистанционный класс, с кл руководителем и зарплатой учителям на нас. Мало платят, наверное, поэтому?
Ананомчикус• 27 февраля в 14:30
У нас полные уроки на дистанционке
Однозначно• 27 февраля в 14:30
Ответ дляВельми шановна
В коледжі у нас заняття парами, нікого не парять а ні очі, а ні сидіння
автор Голодаю • 27 февраля в 15:00
Ответ дляЩаслива Я
Так от і цікаво, чого в одних 45, а інші 30
Верочка 100%• 27 февраля в 15:26
В нас по різному, залежить від вчителя
Але дітям реально важко останні,уроки сидіти і концентрувати свою увагу на новій інформації.
Щаслива Я• 27 февраля в 16:56
Ответ дляГолодаю
Тому що під свою відповідальність проводять по 45, знають, що це порушення, але проводять. Не встигають, не можуть перепланувати/скоротити матеріал з 45 хвилин на 30 не можуть дітей ’построїти’, пів уроку гавкають ’ввімкніть камери’, ’вимикайте мікрофони’ і т.п., якісь організаційні моменти. Чи тема складна, потрібно приділити більше часу.
автор Голодаю • 27 февраля в 17:52
Ответ дляЩаслива Я
То ж за розкладом вся школа, а не вчитель обирає тема складна чи ні.
Причому тут бажання 1 вчителя, коли урок за уроком за графіком загальним для всіх
Щаслива Я• 27 февраля в 18:41
Ответ дляГолодаю
От ви хочете дізнатись, чому саме у вас в школі такий порядок? Ну і звідки хто може про це знати? Я накидала варіанти, чому це може відбуватись. По нормам 30 хвилин, все інше - самодіяльність.
Якщо це відбувається на всіх уроках, значить це рішення адміністрації школи, вчителі змушені так працювати.
В будь-якому випадку, отримати вичерпну відповідь на це запитання ви зможете лише у директора школи.
Вельми шановна• 27 февраля в 21:10
Ответ дляОднозначно
В комп´ютері?
Однозначно• 27 февраля в 21:26
Ответ дляВельми шановна
В комп´ютері?
Так, віддалено