ЗновЗдоров• 27 февраля 2025
Чи варто називати реальну причину звільнення
На роботі новий керівник, дуже слизька людина, неприємно працювати разом, перший раз таке, що від людини фізично нудить, сьогодні йому сказала, що працюю до кінця березня і всьо. Він запитав в чому причина, я сказала, що хочу перейти в іншу сферу та й добиратись далеко, це правда. Але брав на роботу мене не він, тому сказав, що треба поговорити з гендиректором, з нею нещодавно були у відрядженні, дуже теплі відносини, будували певні плани по роботі. Вона в іншому місті, мій керівник в них на хорошому рахунку.
ЗновЗдоров
• 28 февраля 2025
Ответ дляТам-тарарам
І на які посади? В мене просили всі абсолютно
За останні три зміни роботи, просили тільки один раз. Всі розуміють, що словам колишнього керівника не завжди можна вірити, особливо, якщо людина йде, тому що хоче рости.