Престидижитатор• 27 февраля 2025
Замовила сережки ..
Замовила срібні сережки на закрутці, забрала з пошти. візуально сподобались, але спробувала вдягнути і не можу, оцей штирьок занадто товстий(( не пролазить в мочку вуха
Ніколи проблем не було з сережками, взагалі не знала, що вони різні бувають оці штирьки.. обідно
Можна щось зробити? Чи дешевше нові мабуть купити. Дякую
Не пириживай• 27 февраля 2025
Покажіть? Ви давно не носили сережки, може заросло і ще розноситься?
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляНе пириживай
Ні, сережки різні ношу постійно
От наприклад, зліва- які ношу, який там оцей штирьок. А справа- ті, що замовила
Соня-сонятко• 27 февраля 2025
Да, я тоже смотрела когда фото подумала как их продевать.. На мой взгляд, не очень удобная конструкция, еще и как шуруп на конце...
Не зацілована• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ні, сережки різні ношу постійно
Ого!! Целый винт!!
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляФайна пані
Намажьте олией какой-то
Пробувала, і просто водою, і з олійкою- ніяк.. аж вухо болить(
Соня-сонятко• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Так они реально толстенные. Не мучайте уши, можно так до ран новых разодрать, потом еще гноиться будут..
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Ого!! Целый винт!!
Так(
Я навіть і не думала, що бувають оце різні оці штирьки.. можливо передарую комусь, але обідно
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Не буду більше нічого робити, складу і може комусь передарую
Написала магазину, мені відповіли, що це рідко таке буває, що не підходять. І що можу замовити інші дорожчі, там тонший трохи 😄
Ох хотіла щось новенького на весну прикупити ))
Паспортний стіл• 27 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Шуруп - це зручно.
А от трвщина ні
Соня-сонятко• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Честно говоря не знаю, неужели такие дырки у всех? У меня бы не залезли 100%, есть серьги советские довольно толстые они и все равно диаметр меньше. Стандарт, по-моему, как раз у ваших сережек что на фото в сравнении.
Не пириживай• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Я вам гарантую , що якщо впихнете, то привикнете.. перші ваші сережки не на закрутці ж.. а взагалі жаль , обідно дуже за вас
Ответ дляПрестидижитатор
А возврат? Очень толстый штырек (((
Соня-сонятко• 27 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Шуруп - це зручно.
А от трвщина ні
На мой взгляд, нет. Конец у него тупой с неровностями и есть шанс поранится.
МеняАЖтрусит• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
а поменять у них эти на те нельзя?
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Теж так думаю. Бо це досить велика дирка має бути для цих сережок
Соня-сонятко• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Просто лепят отсебятину, а потом рассказывают басни... Может кто-то специально носил по две серьги (колечками) в одной дырке. знаю так тоже делают, так тогда залезет, а если обычный прокол, то нет, это очень большой диаметр.
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляНе пириживай
Та як впихати, я пробувала і просто водою мочила, і з олійкою. Якщо не йде, то не можу ж просто рвати мочку.
У мами здається більша дирка ( по молодості розтягнула від великих сережок), то дам їй спробувати.
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Це точно, схиляюсь до того. Зрозуміла, що замовляти більше не хочу..
Соня-сонятко• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Сочувствую, жаль, что пролет, но может маме подойдут, а вы себе потом лучше купите)
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляFighter05
А возврат? Очень толстый штырек (((
Я відірвала бірку одразу, перед тим як міряти, то навряд поміняють..
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
а поменять у них эти на те нельзя?
Я відірвала бірку одразу, перед тим як міряти, то навряд поміняють. Оце пишуть, що таке рідко буває, що не підходять 🤷🏼♀️
МеняАЖтрусит• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
думаю в таком случае да, вряд ли...
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую вам 🥰
Так, надіюсь так і буде 🤞
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
думаю в таком случае да, вряд ли...
Так.. я і подумати не могла, що так буде.. але що вже, спробую дати мамі, може їй підійде
мимАпроходила• 27 февраля 2025
У меня не пролазят сережки с винтом. Я мерила пусеты с камнями, большинство, что мне нравились, быди винтовые, увы, такие мне не подходят.
мимАпроходила• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ні, сережки різні ношу постійно
У меня то же. Такие, как слева, нормально, а справа (с винтом) - нет.
Без QR коду• 27 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
может в мастерскую, пусть подпилят
Престидижитатор
• 27 февраля 2025
Ответ длямимАпроходила
Зараз може всі такі, що на такій закрутці товсті штирьки роблять? Бо я ніколи до цього не мала проблем
мимАпроходила• 27 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Они такие есть. Пусеты с красивыми камнями - рубин и т.д., в большинстве случаев именно с винтом.