Подвійна веселка• 27 февраля в 17:12

Хто страждає на тяжкі депресії …

Як склалось ваше життя чи маєте підтримку рідних , в чому знаходите мінімальну радість…
Играю у края• 27 февраля в 17:17
Депрессия это болезнь. От нее не так просто вылечиться. И уж точно люди с таким диагнозом не сидят на советчице.
Витворунка• 27 февраля в 17:18
Приняла то, что не будет ’как раньше’
Лечусь, отношусь к себе мягко при неудачах
А неудача для меня это даже то, что не всегда могу выйти на улицу) у меня социофобия и тревожное расстройство
Очень тяжело было, когда дети были маленькие и нужно было часто иметь контакты с этим миром и ухаживать за ними, но тогда была большая поддержка партнёра
Сейчас относительно всё ровно, не на дне
автор Подвійна веселка • 27 февраля в 17:25
Ответ дляИграю у края
Я знаю , що це таке , повірте 🫣І вона не лікується , це схильність до подібного стану
Ответ дляВитворунка
Приняла то, что не будет ’как раньше’
Ви приймаєте ліки ? Як давно?
ОйЙой• 27 февраля в 17:26
В мами була багато років важка депресія.потім захворіла на рак.два роки мук і важка смерть. Коли було пізно і пропала сила в руках.тоді .зрозуміла.що щастя в найпростіших речах:бачити.чути.торкатися.відчувати.В думках згадуйте де ви востаннє були щасливі.туди повертайтеся в думках найчастіше. і має бути хтось для кого жити.неважно це дитина.пес.кіт.чи ще хтось чужий.Посміхайтесь через не хочу і рухайтесь малими кроками. Все так.не буде.все буде добре.Вірю в вас. вірю в кожну людину
Витворунка• 27 февраля в 17:27
Ответ дляПодвійна веселка
Ви приймаєте ліки ? Як давно?
Принимаю
Лет пять уже
Были перерывы
автор Подвійна веселка • 27 февраля в 17:28
Перші ознаки депресії я відчула в підлітковому віці… Перша лікарня в 30. В цьому пеклі я більше 10 років, з роками все погіршало. Приймала ліки, ад , але не готова їх приймати постійно , багато побічок , вага, втрата памʼяті . Зараз відчуваю як роздвоєння особистості …😭я ніжна, мʼяка , добра , розуміюча і я негативна , агресивна, істерична🫣
автор Подвійна веселка • 27 февраля в 17:30
Ответ дляОйЙой
Тримаюсь … заради дитини, але він вже дорослий … скоро житиме окремо. Думка ми часто повертаюсь в минуле , дитинство , юність , майбутнє лякає
автор Подвійна веселка • 27 февраля в 17:31
Ответ дляВитворунка
Принимаю
Лет пять уже
Были перерывы
Який препарат вам підійшов ? Чи були ви в лікарнях ?
Витворунка• 27 февраля в 17:32
Ответ дляПодвійна веселка
Да, была
Один раз заходила на ад под присмотром врачей, в стационаре
Там было как раз моё дно
Про препараты не хотелось бы писать, это очень индивидуально
автор Подвійна веселка • 27 февраля в 17:34
Ответ дляВитворунка
Да, была
Там было как раз моё дно
Та звісно , я не прийматиму за порадою чи чиїмсь досвідом … Їх декілька ?
Витворунка• 27 февраля в 17:36
Ответ дляПодвійна веселка
Да, несколько)
Сил Вам 🫂
автор Подвійна веселка • 27 февраля в 17:39
Ответ дляВитворунка
Да, несколько)
Сил Вам 🫂
Ваше життя покращилось на ад ? Мій досвід до 2 років прийому … але вони мені не дуже якось допомагають , можуть пройти місяці…
Витворунка• 27 февраля в 17:50
Ответ дляПодвійна веселка
Да, но не сразу
Сначала были попытки захода на препарат, который мне не подходил
Месяца два мучений
Да и сейчас не всё гладко, но не дно и ок))))
Піна• 27 февраля в 17:51
Коли я жила в Німеччині, то ходила на группову психотерапію, я ніколи не думала, що то моде так допомагати, нас було 8 людей в группі плюс психотерапевт, і зібралися настільки інтелігентні затишні люди, настільки була приємна довірлива атмосфера, що я просто йшла як на свято туди. Не знаю, чи є такі групи підтримки у нас, але пошукайте при центрах допомоги саме групову терапію. Дуже раджу.
Джинци на Флісі• 27 февраля в 17:52
Ответ дляИграю у края
Сидят.
И на работу ходят, и детей в сад отводят.
И пьют антидеперссанты.
И На Советчице сидят, и Ютуб смотрят, чтобы хоть как-то держаться.
Мандолина Бу• 27 февраля в 18:21
Ответ дляПодвійна веселка
А які ви приймаєте?
Пиши-пропало• 27 февраля в 19:30
Ответ дляПіна
У вас позитивный опыт работы в группе, а у меня негативный. Когда начинали работать в группе, психолог предупредила, что всё услышанное остаётся в группе, люди делились своим наболевшим. Но нашлась паршивая овца со словесным недержанием...
автор Подвійна веселка • 27 февраля в 21:30
Ответ дляМандолина Бу
А які ви приймаєте?
Зараз не приймаю . Влітку зійшла
Мандолина Бу• 27 февраля в 21:31
Ответ дляПодвійна веселка
Зараз не приймаю . Влітку зійшла
Які приймали? І чому припинили, якщо вам погано?