Так точно!• Изменено 27 февраля в 21:24
Тепер ще й від куль ховатись
Сьогодні очікується до 200 БпЛА в повітряному просторі України, ворог запустив дрони вже з 6 напрямків, — монітори.
P.S. УВАГА!
БЕЗПЕЧНИЙ РЕГІОН!
Вишня, КИЇВ-СВЯТ - обережно сьогодні.
ВИ ПАМ´ЯТАЄТЕ ПРАВИЛО?
ЧУЮ ЖУЖИТЬ - НЕГАЙНО БІЖУ В ДВІ СТІНИ!
Пишу я, чи не пишу- жужить - сховалися!
А ще, треба ховатися не тільки від шахедів, не тільки від уламків, а й від куль ППО МВГ.
Поясню. Хлопці з кулеметів, стріляють по шахедам в небо.
Є кулі, котрі не влучили і вони летять, летять вверх, а потім втрачають швидкість і починають з висоти декілька кілометрів, падати вниз.
Уявіть, що буде, якщо шматок металу, тобто куля, скинута з висоти пару км, впаде вам на голову?
Зрозуміли?
ТОМУ ПРАВИЛО- ПОЧУЛИ ЩО ГУДИТЬ, ПОЧУЛИ ЩО СТРІЛЯЮТЬ - ВЗЯЛИ ДІТОК І ЗАХОВАЛИСЯ!
Було б де ховатись.
Бляха, кожну ніч....
Однокласниця показувала відео, як кричала та жінка журналістка, що позавчора згоріла у власному домі. Люди хотіли якось помогти, збіглися. А забори такі, що не перелізти
P.S. УВАГА!
БЕЗПЕЧНИЙ РЕГІОН!
Вишня, КИЇВ-СВЯТ - обережно сьогодні.
ВИ ПАМ´ЯТАЄТЕ ПРАВИЛО?
ЧУЮ ЖУЖИТЬ - НЕГАЙНО БІЖУ В ДВІ СТІНИ!
Пишу я, чи не пишу- жужить - сховалися!
Зрозуміли?
Було б де ховатись.
Бляха, кожну ніч....