Так точно!• Изменено 27 февраля в 21:24

Тепер ще й від куль ховатись

Сьогодні очікується до 200 БпЛА в повітряному просторі України, ворог запустив дрони вже з 6 напрямків, — монітори.

P.S. УВАГА!

БЕЗПЕЧНИЙ РЕГІОН!

Вишня, КИЇВ-СВЯТ - обережно сьогодні.

ВИ ПАМ´ЯТАЄТЕ ПРАВИЛО?

ЧУЮ ЖУЖИТЬ - НЕГАЙНО БІЖУ В ДВІ СТІНИ!
Пишу я, чи не пишу- жужить - сховалися!

А ще, треба ховатися не тільки від шахедів, не тільки від уламків, а й від куль ППО МВГ.

Поясню. Хлопці з кулеметів, стріляють по шахедам в небо.
Є кулі, котрі не влучили і вони летять, летять вверх, а потім втрачають швидкість і починають з висоти декілька кілометрів, падати вниз.
Уявіть, що буде, якщо шматок металу, тобто куля, скинута з висоти пару км, впаде вам на голову?
Зрозуміли?

ТОМУ ПРАВИЛО- ПОЧУЛИ ЩО ГУДИТЬ, ПОЧУЛИ ЩО СТРІЛЯЮТЬ - ВЗЯЛИ ДІТОК І ЗАХОВАЛИСЯ!
Було б де ховатись.

Бляха, кожну ніч....

Однокласниця показувала відео, як кричала та жінка журналістка, що позавчора згоріла у власному домі. Люди хотіли якось помогти, збіглися. А забори такі, що не перелізти
еліт• 28 февраля в 01:30
Ответ дляХарчовий тріль
И земля наткнется на небесную ось! Ось!
Ну вам за границей там весело
Zhuzhuk• 28 февраля в 07:58
Ответ дляХарчовий тріль
Кули, мля! Ложитесь спать, куля в квартиру никак не попадет
У нас в селі потрапила. Балконне скло-вікно-через кімнату-застрягла в дверному налічнику. Добре, що не встала людина в туалет, наприклад.
Так що...