Засомневаю• 27 февраля в 22:11
Чи може хлопець скласти НМТ
Якщо він не має приписного. І військкомату ніколи не був. Зараз за кордоном
котопёс• 27 февраля в 22:16
Для складання НМТ потрібен тільки український паспорт та ІПН, в також свідоцтво про закінчення середньої освіти або якщо випускник поточного року, то школа надає довідку для реєстрації. За кордоном також можна здавати тест, реєстрація з 6 березня
Засомневаю
• 27 февраля в 22:28
Ответ длякотопёс
Дуже вам дякую!
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 27 февраля в 22:32
Нмт здасть, але для чого? Він ним не зможе скористатися для вступу в укр.зво, бо треба таки приписне
Все буде• 27 февраля в 22:51
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вы даже не представляете сколько мертвых душ учатся в украинских ВУЗах. Целые группы, которые существуют только на бумаге. Это и до войны было.
Получить почти бесплатную корочку в Украине, подтвердить ее в Германии и все, никаких немецких школ, подготовительных и т.д.
Или как по вашему выживают вузы на периферии… не все выехавшие идут вгору, некоторые ее просто обходят 😉
Приписное… то мелочь, глаза закрывают и все. Вот обязательная военка с сентября это уже проблема… Если ничего не придумают для таких мертвых душ, то лавочка прикроется… но думаю что-то скумекают, вопрос цены.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 27 февраля в 23:21
Ответ дляВсе буде
Я кажу про 25 рік. Для зарахування всім хлопцям потрібне приписне, з цим зараз строго.
Засомневаю
• 28 февраля в 03:20
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Для вступу в вуз в Європі. Їм результат НМТ не важливий, але потрібно щоб він був складений. Я не знаю для чого) Я знаю що нам в Україні говорили без приписного ніяк. Думала може наша держава так вирішила на облік ставити, та поросили вже в Європі вимагати нмт для наших) Але якщо можна без приписного то мені не зрозумілі ці маніпуляції. В минулому році сюди без НМТ поступали
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 февраля в 08:01
Ответ дляЗасомневаю
Ви щось переплутали, ніколи для нмт не потрібне було приписне, лише для зарахування в універ.
Вимога європейського універу про нмт це виключно рішення європейського універу, Україна до того не має ніякого відношення.
На нмт треба паспорт, іпн та атестат про повну середню освіту для випускників попередніх років або довідка зі школи, що отримає повну середню освіту цього року, якщо дитина випускник 2025
котопёс• 28 февраля в 08:28
Ответ дляЗасомневаю
Дуже вам дякую!
Доречі реєструватися можна, вказуючи дані закордонного паспорту, не українського. Уважно вводити всі дані. Вибрати місто здачі тесту. Чекати запрошення на тест. Обов’язково у день здачі брати з собою той документ, дані якого вказували у реєстрації, той же закордонний паспорт….