Фіфачка• 28 февраля 2025
З чиїми батьками краще жити
Хочемо одружуватись і жити разом. Але не можемо вирішити де. Я живу в місті, маємо два будинки на подвір´ї. Планувалось, що мої батьки переїдуть в менший, а ми будемо жити в більшому, подвір´я спільне. Однак зараз він хоче, щоб ми переіздили до нього. Каже, що батьки переїдуть до бабусі (живе за кілька вулиць) і ми будемо жити самі. Плюс у них зроблене подвір´я та фасад будинку. У мене ні. Однак він живе в селі. Я переживаю як мені бути з добиранням. Та з ремонтами. Бо в себе вдома я все можу зробити як захочу. А в чужій хаті не впевнена що так вийде... Може в когось таке було
Почекуха• 28 февраля 2025
А почему не вы в меньшем доме, а ваши родители в своем? Что это за схема такая? И вам прям настолько важен фасад по сравнению с увеличенной дорогой по утрам на работу? Вам сколько лет?
Дона Ко Ко• 28 февраля 2025
Автор, живіть звісно в місті, так зручніше вам. Та і ремонт ви по суті собі робити будете, а не в хаті батьків чоловіка. Тільки домовьтеся, щоб батьки себе вели адекватно і не пхали до вас носа.
Девальвация• 28 февраля 2025
Сложно ответить, для меня всегда жизнь с родителями была жутким ужасом. Я бы никогда не вышла замуж за человека, что собирается привезти меня в дом родителей или планирует тесниться в доме моих родителей.
постою_послушаю• 28 февраля 2025
Ответ дляДевальвация
У автора оба варианта отдельно от родителей.
Пушка заряджена• 28 февраля 2025
Вам каждый день ездить на работу? Тогда в городе. Вот эти все игрульки с транспортом очень тяжело. Ну и кроме того, я бы хотела жить у чалки доме и вкладываться в своё жильё. И чтоб без дебильных вопросов «чья квартира?»
Девальвация• 28 февраля 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Ага, только кто-то должен переехать для этого.
И рядом с родителями, конечно, не так плохо, как с ними, но тоже не фонтан.
Фіфачка
• 28 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Батьки вже старші. Їм важко собі з будинком давати раду. Тай всі останні ремонти, опалення, кухню, я робила за власні гроші своїми силами
постою_послушаю• 28 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Обычно так и поступают, детям, под расширение семьи, отдают больший дом, а родителям, если их всего двое, и в меньшем будет комфортно
Мама Никитки-2• 28 февраля 2025
Ответ дляФіфачка
Я б жила в тому будинку, в якому мені зручніше. Но ніколи в житті не вкладалась би в чужу нерухомість.
У вас вибір очевидний- будинок ваших батьків. Настоюйте на своєму, б’ючи на те, що вам зручніше їздити на роботу. В місті є садочки, і школи явно кращі, ніж в селі.
Просто каралева• 28 февраля 2025
Ответ дляДевальвация
Да куча людей на первых порах жили вместе, со временем отселились.
постою_послушаю• 28 февраля 2025
Ответ дляФіфачка
Тогда однозначно лучше у вас. И потом, когда родителям понадобится помощь и уход, вам не придётся менять жизненный уклад
Девальвация• 28 февраля 2025
Ответ дляПросто каралева
Нет ничего более постоянного, чем временное.
Отжигающая• 28 февраля 2025
Він просто не хоче жити з вашими батьками навіть на одному подвір´ї. Я б теж не хотіла. А як краще залежить від того, які батьки. Якщо такі,як моя мама та свекруха, які не лізуть нікуди,то все одно з ким. Якщо, як свекр, в кого все тільки за його правилами,то ніколи в житті. Мій чоловік обрав би з моєю мамою, якщо б не було альтернативи, тому що її не видно і не чутно. А його мама багато метушиться та переймається через дрібниці і дуже правильна )
постою_послушаю• 28 февраля 2025
Ответ дляПросто каралева
Мне кажется сейчас такого нет уже. А в советском союзе да, почти все так и начинали семейную жизнь
Безпринципова• 28 февраля 2025
Ответ дляФіфачка
Так
Тоді це аргумент. Живіть в місті, а в село на вихідних на город чи що там за хазяйство у нього? Мабуть батьки його хочуть, щоб було кому робити
Почекуха• 28 февраля 2025
Ответ дляФіфачка
А родители должны быть без отопления? о.О Интересные дела.
Швидкоруч• 28 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
З добиранням бути просто- купити машину
Давно хотіла спитати, як ви купили свою першу нерухомість. Чи вона вам а спадщину дісталась?
Love_Love_Love_• 28 февраля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Іпотека
Моя мама жива і здорова, дай їй Боже здоров’я
Брюлик в стразах• 28 февраля 2025
Автор, лучше всего в городе и в квартире жить. И подальше от всех родителей
Зайканалужайке• 28 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Де ви таке прочитали.....
Спасу мир• 28 февраля 2025
В місті. І логістика до роботи, поліклініки-садочки, школи все поруч і воно є.
Фенте Фря• 28 февраля 2025
Все сугубо індивідуально. Мені краще було б жити із свекрами, влітку так і робимо. Але звісно найкраще взагалі самим
Ответ дляФіфачка
Чи е ще претенденти на спадок? (Сестри,брати) Ну и характери щоб не казали до прийшов в прийми!!! А маме краше переоформить будинок на вас!!!