Засомневаю• Изменено 28 февраля 2025
Що дає гарантійний лист при сплаті кредиту?
Які його ´підводні каменях?Чи справді можуть списати частину боргу?
Сама не знаю• 28 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
А хто виступає гарантом?Не зовсім розумію його функцію.
Кого Ви запропонуєте і банк одобрить
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Сестрі пропонують гарантійний лист протягом 3 місяців закрити значну частину кредиту достроково і закриють договір.Не розумію який інтерес банку втрачати гроші?
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Ответ дляСама не знаю
Кого Ви запропонуєте і банк одобрить
Гарантійний лист між банком та позичальником.
побольшомусекретику• 28 февраля 2025
то есть вам непонятно что банк предлагает, а мы типо должны разобраться? )) гарантийное письмо от кого кому для начала?) и что в нем будет написано
Невгамовна шахиня• 28 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
а так ви спочатку зовсім інше написали, а те що зараз розписали наврядчи можна назвати гарантийним листом, це схоже на пропозицію дострокового погашення з дисконтом, банку вигідно зараз отримати частково гроші, ніж потім більше, так буває.
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Описала ситуацію вище.Банкам не вірю,пропонують одне, а виходить зовсім інше.Тому питаю,можливо хтось мав схожу ситуацію.
Невгамовна шахиня• 28 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
у випадку дострокового погашення кредиту банк вам видасть довідку що кредит погашено і на її підставі вже не зможуть в подальшому вимагати ще щось.
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Пропонували гарантійний лист тому я і питаю.Можливо це те,що ви описуєте лише назва інша.
побольшомусекретику• 28 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
да непонятно ж ничего
Невгамовна шахиня• 28 февраля 2025
але звісно треба уважно вивчити всі умови шо вони там пишуть, так вам ніхто нічого не скаже які підводні камені не бачивши документи.
Невгамовна шахиня• 28 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
ну дуже дивна та нелогічна назва для документу суть якого ви озвучили.
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Добре якби так було,але якщо ні то для чого обмежувати людині себе в чомусь і гасити кредит достроково?Запевняють,що закриють після внесення 70% кредиту.
Невгамовна шахиня• 28 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
різні ситуації бувають, я колись хотів достроково погасити із дисконтом, мені так треба було і вигідно для подальшої схеми, але банк не погодився.
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
В документах вказано,що пропонується погасити частину кредиту протягом 90днів про закриття не сказано нічого.
Невгамовна шахиня• 28 февраля 2025
Ответ дляЗасомневаю
ви самі собі протирічите, то ’про закриття нічого не сказано’, то ’Запевняють,що закриють після внесення 70% кредиту.’ тому ніхто вам нічого внятного не скаже без документів.
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не я ж його пропоную
А працівники банку...
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Одне говорити,а інше підписувати.Про закриття говорять лише працівники банку,які цей документ пропонують.В самому документі,про це нічого не сказано.
Засомневаю
• 28 февраля 2025
Якби в банку казали правду і пояснювали чітко то навряд чи багато людей би погодились на їх умови тому і обманюють,говорять одне,а згодом виявляється зовсім інше.