Засомневаю• Изменено 28 февраля в 22:51
Що дає гарантійний лист при сплаті кредиту?
Які його ´підводні каменях?Чи справді можуть списати частину боргу?
Сама не знаю• 28 февраля в 22:56
Ответ дляЗасомневаю
А хто виступає гарантом?Не зовсім розумію його функцію.
Кого Ви запропонуєте і банк одобрить
Засомневаю
• 28 февраля в 22:57
Сестрі пропонують гарантійний лист протягом 3 місяців закрити значну частину кредиту достроково і закриють договір.Не розумію який інтерес банку втрачати гроші?
Засомневаю
• 28 февраля в 22:58
Ответ дляСама не знаю
Кого Ви запропонуєте і банк одобрить
Гарантійний лист між банком та позичальником.
побольшомусекретику• 28 февраля в 23:06
то есть вам непонятно что банк предлагает, а мы типо должны разобраться? )) гарантийное письмо от кого кому для начала?) и что в нем будет написано

Невгамовна шахиня• 28 февраля в 23:19
Ответ дляЗасомневаю
а так ви спочатку зовсім інше написали, а те що зараз розписали наврядчи можна назвати гарантийним листом, це схоже на пропозицію дострокового погашення з дисконтом, банку вигідно зараз отримати частково гроші, ніж потім більше, так буває.
Засомневаю
• 28 февраля в 23:20
Ответ дляпобольшомусекретику
Описала ситуацію вище.Банкам не вірю,пропонують одне, а виходить зовсім інше.Тому питаю,можливо хтось мав схожу ситуацію.
Невгамовна шахиня• 28 февраля в 23:21
Ответ дляЗасомневаю
у випадку дострокового погашення кредиту банк вам видасть довідку що кредит погашено і на її підставі вже не зможуть в подальшому вимагати ще щось.
Засомневаю
• 28 февраля в 23:22
Ответ дляНевгамовна шахиня
Пропонували гарантійний лист тому я і питаю.Можливо це те,що ви описуєте лише назва інша.

побольшомусекретику• 28 февраля в 23:22
Ответ дляЗасомневаю
да непонятно ж ничего

Невгамовна шахиня• 28 февраля в 23:22
але звісно треба уважно вивчити всі умови шо вони там пишуть, так вам ніхто нічого не скаже які підводні камені не бачивши документи.
Невгамовна шахиня• 28 февраля в 23:22
Ответ дляЗасомневаю
ну дуже дивна та нелогічна назва для документу суть якого ви озвучили.
Засомневаю
• 28 февраля в 23:25
Ответ дляНевгамовна шахиня
Добре якби так було,але якщо ні то для чого обмежувати людині себе в чомусь і гасити кредит достроково?Запевняють,що закриють після внесення 70% кредиту.
Невгамовна шахиня• 28 февраля в 23:27
Ответ дляЗасомневаю
різні ситуації бувають, я колись хотів достроково погасити із дисконтом, мені так треба було і вигідно для подальшої схеми, але банк не погодився.
Засомневаю
• 28 февраля в 23:28
Ответ дляНевгамовна шахиня
В документах вказано,що пропонується погасити частину кредиту протягом 90днів про закриття не сказано нічого.
Невгамовна шахиня• 28 февраля в 23:29
Ответ дляЗасомневаю
ви самі собі протирічите, то ’про закриття нічого не сказано’, то ’Запевняють,що закриють після внесення 70% кредиту.’ тому ніхто вам нічого внятного не скаже без документів.

Засомневаю
• 28 февраля в 23:30
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не я ж його пропоную
А працівники банку...

Засомневаю
• 28 февраля в 23:33
Ответ дляНевгамовна шахиня
Одне говорити,а інше підписувати.Про закриття говорять лише працівники банку,які цей документ пропонують.В самому документі,про це нічого не сказано.
Засомневаю
• 28 февраля в 23:35
Якби в банку казали правду і пояснювали чітко то навряд чи багато людей би погодились на їх умови тому і обманюють,говорять одне,а згодом виявляється зовсім інше.