Будьте так ласкаві• 26 февраля в 13:45
Молодіжний кредит .
Ми подали документи. І зараз я не розумію процес подальший.
Якшо я правильно зрозуміла, то можна отримати загальнодержавний( і то під великим питанням, з компенсацією 50%чи то 25 %) і через якийсь статутний капітал (то без компенсації, але є так само як в Єоселя 7%річних ). Питання, якщо подаватися на цей статутний, чи як його там, і його одобрять...а ми хочемо попробувати щастя з державним. То відмовлятися і знову чекати..... Чи як. І взагалі які шанси зараз отримати цей державний кредит. Може хтось в темі і знає реальну ситуацію , буду дуже вдячна.
Результат:
вже голосів:
4 (33.33%)
Не знаю, що це таке
3 (25%)
Реально, але довго чекати
3 (25%)
Тут тобі ніхто не допоможе
1 (8.33%)
Державний кредит-не реально
1 (8.33%)
Краще Єоселя
0 (0%)
Лише через домовляння
0 (0%)
Положи гроші в шкарпетку.
Лепешечка• 26 февраля в 13:56
Зараз розповім про державний. Оформили по ньому будинок. Суть в тому, щоВи повинні сплачувати кредит повністю самі, а потім Вам на рахунок повертається переплата відсотків. АЛЕ!!! Навіть в довоєнний час, тих відсотків доводилось чекати по пів року, а то й більше і добре було, якщо прийде переплата хоч приблизно вірна. Найчастіше приходила за 2-3 місяці. Так тривало три роки, потім взагалі компенсувати перестали. Як розумієте, кредит ми виплатили самостійно, хоч був оформлений молодіжний. Знаючи це, я б оформлювала найнижчий відсоток, бо гратись з поверненням = сплатити все самому. Оформлювали в Києві.
Клептоманка• 26 февраля в 14:04
Ответ дляЛепешечка
Отой один голос за Єоселю, мій)
Так її ж не всім дають, а тільки певним категоріям.
Лепешечка• 26 февраля в 14:05
Ответ дляКлептоманка
Раз автор її розглядає, значить попадає в категорію отримувачів.
Державний - є різні програми. На момент, коли отримували ми, було їх 3. Один з варіантів, як описали в першому пості. Ми документи подавали на інший варіант, чим дуже задоволені. Кожен раз кошти на ці програми виділяють різні, то є фінансування (наприклад, 10-20 сімей профінансували), то немає. Ми своїм дуже задоволені, ми нічого не чекаємо, сплачуємо та й сплачуємо, причому безвідсотковий
. Ніяких блатів-зв´язків немає, правда прийшлося почекати

Будьте так ласкаві
• 26 февраля в 15:18
Ответ дляЕленка14

О , ми на такий як ви пишете хочем. Але бачу оновлення не відбувається в списку публічному.
І там ще здається треба бути присутнім , на якихось зборах, які не знати коли мають бути. Де комісія ,фактично проходить то списку і одобрює чи ні кредит. Ше не розумію де шукати інформацію про це засідання.
Будьте так ласкаві
• 26 февраля в 15:19
Ответ дляЕленка14

А скільки чекали?
В нас цей рік критичний по віку.
Ніби це і + бо мають розглянути . Але таке ...
В нас цей рік критичний по віку.
Ответ дляБудьте так ласкаві
А скільки чекали?
В нас цей рік критичний по віку.
От коли настав критичний вік, то додалися бали - і вуаля, ми в числі перших по балах. А чекали років з 7, тоді то зарплата в нас мала була, то я в декреті і дохід тільки чоловіка, то просто не пройшли.

Ответ дляБудьте так ласкаві
Зараз як раз складний період. Мало державних програм фінансуються саме через війну. Наприклад, в нашому місті так точно, трохи виділяється на чергу ВПО (я туди невістку поставила), але навіть вона дуже скромно рухається, але рухається. А інші не фінансуються, наче. В усякому випадку мені вже не цікаво.
Якщо щось не зрозуміло, то краще ще раз прийти до них розпитати, і вже записувати (буквально) у блокнотик ручкою! Бо в них постійно щось змінюються, якісь нюанси

Будьте так ласкаві
• 26 февраля в 15:27
Ответ дляЕленка14
То я так зроблю дякую. Бо за бали не знала, казали просто будуть брати список і йти по списку. То треба дізнатись, коли та комісія засідає і йти на засідання.
Та. Дякую

Ответ дляБудьте так ласкаві
Та. Дякую

Так, ходіть і питайте. І питайте і питайте. Нічого страшного, якщо ще раз перерозкажуть. Пам´ятаю, ми тоді носилися з довідками з роботи про доходи, про те, що стоїмо в черзі на квартиру, ще якась хрєнь, здається, вже не пам´ятаю. Доносилися
і доходилися.