Не пью, не курю• 01 марта в 09:14

Власник житла та приватизація

Дівчата підкажіть є житло приватизація робилася на 2х чоловіка і його маму. У цьому житлі прописана 1а людина чоловік який є власником. Які права має непрописана його мати яка у приватизації брала участь.

За ту квартиру ми його матері давно сплатили вже кошти (не на паперах) зараз такий час що чоловіків забирають на війну. Чоловік хоче щоб мати його якщо що не мала права на житло.
А чи має вона те право якщо власник він(квартиру лишив чоловіку батько який помер), а вона у приватизації брала участь. мати в нього любитель бухати - людина така що коли чоловіка батько помер вона продала його машину-гараж и пробухала...сину було майже 18 не мав якби права на них

В неї є де жити і з 10 він у бабусі жив, а з12 вона його у суворівське спихнула і на вольні хліби потім. І зараз привіт пока-син для галочки внуки також.
Принцепесочка• 01 марта в 10:03
Ответ дляКалинові вуста
Боже збав. Я маю на увазі ’ всіх’ і вашу впевненість у правовій освіті громадян.
Автор також виплатила свекрусі за її частку у квартирі. І впевнена, що квартира тепер їхня повністю.
І ще вважає, що свекруха незареєстрована тому прав ніяких
Бувають виключення.
В авторки взагалі повне невігластво і нерозуміння простих речей.
Мона_Лиса• 01 марта в 10:03
Ответ дляМудробаба
Я про те, що згідно закону пенсіонери і інваліди мають свою частку від спадкового майна, навіть якщо є заповіт на іншу людину.
Так,законом передбачено.
Сама зіштовхнулась недавно.
Був заповіт,але нотаріус відмовила,запросила відмову інших членів родини-пенсіонерів
Принцепесочка• 01 марта в 10:06
Ответ дляМона_Лиса
Так,законом передбачено.
Сама зіштовхнулась недавно.
У яких саме?
Мона_Лиса• 01 марта в 10:07
Ответ дляПринцепесочка
У яких саме?
Сестри і батька.
Ми пенсіонери
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 марта в 10:10
Автор, ви знайдіть документи на квартиру. Якщо це було до 2013р то взагалі краще їх переоформити.
По док скоріш за все по 1/2 у чоловіка і його матері. Підіть до нотаріуса і хай мати свою 1/2 зараз подарує чоловіку ( він же сплатив вже гроші мамі).
Принцепесочка• 01 марта в 10:10
Ответ дляМона_Лиса
Сестри і батька.
Ми пенсіонери
Сестра не є спадкоємцем першої черги.
Право на обов´язкову частину мають непрацездатні діти, подружжя та батьки спадкодавця. Більш ніхто
Куда ж без меня• 01 марта в 10:13
Ответ дляПринцепесочка
Сестра не є спадкоємцем першої черги.
Може під словом сестра - це дитина батька, тобто сестра автора допису
Мона_Лиса• 01 марта в 10:13
Ответ дляПринцепесочка
Сестра не є спадкоємцем першої черги.
Ми подавали з батьком відмову на спадок землю-пай.
На користь брата,якому був заповіт
Калинові вуста• 01 марта в 10:14
Ответ дляПринцепесочка
Бувають виключення.
На жаль, непоодинокі випадки.
Мої батьки вважали, що прожили на світі достатньо щоб знати, як краще. Тепер ми подарували 2 гектари землі- правда ще не знаю кому 😂 державі, напевно. Якою користуються просто ’ ліві’ люди і більше усього,що ’ юридично’ у державі вони з часом її заберуть.
Причина звичайно помилка батька, але ... якщо б не питання реєстрації ( довго розказувати) , то я б виправила б ту помилку. А так,що маємо
Нічого вдягти• 01 марта в 10:14
Конечно имеет. Делится на тех, на кого приватизирована. Пусть сейчас в срочном порядке пишет дарственную на сына. В случае не дай бог чего, его часть (половина квартиры по документам,т.к другая половина на маме, которая участвовала в приватизации) будет делится только. Причём мама имеет права наследования тоже.
Нічого вдягти• 01 марта в 10:18
Ответ дляНе пью, не курю
Дівчата а яка різниця тоді що власник чоловік? Яких прав він має більше- якщо по суті хто брав участь у приватизації той і власник
Не важно как кого оформлена квартира. Есть закон. Собственник тот,кто принимал участие в приватизации. Тоесть он и его мама в равных долях.
Принцепесочка• 01 марта в 10:22
Ответ дляНічого вдягти
Що ви маєте на увазі під ’оформлена’?
Нічого вдягти• 01 марта в 10:24
Ответ дляПринцепесочка
Що ви маєте на увазі під ’оформлена’?
Ну смотрите у моих родителей все документы на маме. Ордер и т.д. папиной фамилии там нет. Право влажности она делала тоже сама, ге знаю вносилась ли там вообще его фамилия, но она куплена в браке, поэтому он такой же власник как и она. Так же,как и когда мы покупали свою. Все документы оформлены на мужа.
Калинові вуста• 01 марта в 10:26
Ответ дляНічого вдягти
Ого ви вінегрет накришили 😂
Походу ще один приклад юридичної обізнаності
Принцепесочка• 01 марта в 10:30
Ответ дляНічого вдягти
Ордер, шо??
Омг
Принцепесочка• 01 марта в 10:31
Ответ дляКалинові вуста
Ого ви вінегрет накришили 😂
Ви маєте рацію, сьогодні тут парад
Нічого вдягти• 01 марта в 10:34
Ответ дляПринцепесочка
Ордер, шо??
Омг
Ордер ТО. Так называется документ,которой они получили про получении квартиры в 1988 году. Право власности мама сделала только в 2021. До этого ОРДЕР был единственным документом. как и у мужа родителей, кстати.
Ніколи не збрешу• 01 марта в 10:35
Автор пока вы сами не посмотрите и не скажете кто в свидетельстве на право власности записан - вы не разберётесь.
Такое впечатление что вы вообще не понимаете о чем говорите.
Калинові вуста• 01 марта в 10:37
Ответ дляНічого вдягти
І що? Було, заселилися.
Що значить ’ оформила право власності’ ?
Нічого вдягти• 01 марта в 10:42
Ответ дляКалинові вуста
І що? Було, заселилися.
😅😅ну пойдите в БТИ и уточните,что это). Можете погуглить, не знаю что вы мне пытаетесь доказать ) . То же самое,что и приватизация. А ’було заселення’ у всех в те времена)) не знаю как з державними, но мои родители получили квартиру в кооперативном доме, за неё платили деньги. Право власности оформили без проблем.
Калинові вуста• 01 марта в 10:44
Ответ дляНічого вдягти
Я вам нічого не намагаюся довести. З чого ви взяли? Я задала конкретне запитання - що саме зробила ваша мама у 2021 році. Яку юридичну дію?
Калинові вуста• 01 марта в 10:44
Ответ дляНічого вдягти
Ви можете пояснити? Чи тільки скріни будуть?
Нічого вдягти• 01 марта в 10:46
Ответ дляКалинові вуста
Пошла в БТИ и оформила право власности. Как это называется юридически я Вам сказать не могу, т.к я не юрист ) я пишу только про опыт моей семьи ) вы не задавали конкретный вопрос, вы высмеивали то,что я пишу. Как написали, такой ответ и получили )
Нічого вдягти• 01 марта в 10:48
Ответ дляКалинові вуста
Не могу. Я не юрист. Я подрзреваб, что он выглядит так. Возможно я ошибаюсь, к маминой квартире я никакого отношения не имею.
Калинові вуста• 01 марта в 10:48
Ответ дляНічого вдягти
То перечитайте мої коментарі ще раз .
А щодо мого про ’ накришили’ ,то сарказм полягає у простому - ви не розумієте багато питань. І вам варто розібратися. Батьки то вже таке... Ви і про свою квартиру ’ не зовсім в темі’. Але якщо вам це не важливо, то ваша справа звичайно.
Мені таке собі діло.
Нічого вдягти• 01 марта в 10:53
Ответ дляКалинові вуста
То перечитайте мої коментарі ще раз .
Мені таке собі діло.
Я все и так понятно написала.
Нетутешня• 01 марта в 10:56
1. Мати зараз має право на половину квартири. Якщо чоловік щось сплатив/викупив то є докази нотаріальні?
2. Якщо чоловік загине і буде заповіту - мати + до тієї половини квартири може претендувати на все інше майно чоловіка як спадкоємиця 1 лінії.
Калинові вуста• 01 марта в 10:57
Ответ дляНічого вдягти
Я все и так понятно написала.
З часом, вам життя все розкладе по поличках.
Нетутешня• 01 марта в 10:58
Ответ дляПринцепесочка
Ордер, шо??
Омг
Ордер когда в 80е купили квартиру в кооперативному фонде может быть...
Калинові вуста• 01 марта в 11:00
Ответ дляНетутешня
При заповіті мати може претендувати не як спадкоємець 1 лінії, а як пенсіонерка згідно з чинними законодавством України -
незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б їй у разі спадкування за законом (обов´язкова частка).
Різні навіть частки