Чи ви вірите, що без підтримки США і з ’беззубою’ Європою вдасться (хоча б) втримати фронт?
Бо вже пишуть: ’Розвіддані, підготовка військових: Трамп може зупинити всю підтримку України – ЗМІ’.
Трамп далі може почати тиск на Європу, наприклад, погрозами вийти з НАТО...
Результат:
вже голосів:
537 (63.7%)
Не вірю
244 (28.94%)
Вірю
62 (7.35%)
Все одно
Arven-Ring• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
А я и не спорю что:
Путин ни на какой мир не согласен в принципе сейчас
Я про то что наш зеля подыграл Трампу вот в этом:
все шоу Трампа - скрыть, что он не способен договориться про мир.
А мог быть умнее и хитрее. Должен был. Даже не имел права по-другому в своей ситуации.
А будет в другой ситуации, тогда уж он так точно и не такое выкинет:
О какой дипломатии речь, если Трамп кривлялся, передразнивая Зеленского . Это какой уровень дипломатии ? Наверно самый высший.
Но он не будет в другой ситуации.
А Зе согласен на мир?) ему он не нужен, потому что будет к нему очень много вопросов в мирное время от народа, от семей пропавших без вести, от тех, кто в плену третий год сидит, вопросы будут к ТЦК и ментам, кого насильно отправили на войну.
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляnikolayev
А с чего Вы взяли, что я против мирных соглашений?!!!
Это Трамп против, Путин против...
А Вы новости иногда читайте, чтобы знать, что сейчас происходит.
Это Трамп против, Путин против...
Так что по вашему нам сейчас надо сделать ? Воевать дальше или соглашаться с любым мирным планом ? Иного не дано
Natalia505• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
А я и не спорю что:
Но он не будет в другой ситуации.
Єдиний хто здатен домовитись про зупинку бойових дій зараз це Трамп. Я в цьому з ним згодна. Як тільки вони з пуйлом домовляться про поділ України і її ресурсів, війна закінчиться. Це справа, як на мій погляд, десь до пів року займе.
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Зачем мне ваш альтернативный взгляд на очевидные вещи и перевирание ?
И да, почему у вас ник такой рашистский?
))) в чём перевирание ? Где образец мирного договора ? Кто от чего отказался ?
Мой ник не имеет никакого отношения к теме беседы, так же как и Ваш.
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Ну скажемо так, Трамп більше зацікавлений закінчити війну чим наш.
Апель-синка• 01 марта 2025
Ответ дляnikolayev
А Вы знаете, что квартал 95, это район в Кривом Роге? Так смешно звучит, когда знаешь, что это.
Квартал 95, тоже воюет, иногда хоронит, как и все.
Капитан очевидность? Все знают и прекрасно понимают, про какой квартал идёт речь. Ни разу не про Криворожский.
Natalia505• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
Як і пуйло, насправді, всі мають особисті цілі, домовляться про реалізацію, все скінчиться. В нашого все добре, скоро дружина скаже збирай чумадани.
Magnifique_• 01 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Вы потеряли нить диалога или совсем в него не вникали? Или просто нужно количество постов?
А в чем проблема ответить на вопрос по никнейму?
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляArven-Ring
За Зе я и говорить не хочу, если бы вы всю ветку читали, а не одно моё сообщение, вы бы поняли.
Но вообще посмотрим какя сцена будет дальше в этом театре.
Я думаю с зе в Европе проносятся совсем немного и на том конец, диалог с США придётся продолжать
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляArven-Ring
А Зе кто о предложил мир ? Мы все с нетерпением ждём текст мирного соглашения от которого Зе отказался . ’ 24 часа Трампа’ не сработали и договора никакого не появилось .
олена олена• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
Трамп зацікавлений бути в очах світу «голубєм міра». Але не виходить у нього. Пуйло проти війну зупиняти. І трамп на нього вплинути не може. Тому , щоб не показати свою неспроможність, перекладає всі гріхи на Зе, типу це він хоче далі воювати. І це очевидно.
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Так, думаю для нашего кінець буде саме такий на 100%.
Natalia505• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
Або його як учасника діалогу приберуть з цієї сцени. На рахунок проносяться недовго, згодна
Mrs.Ochmonek• 01 марта 2025
Ответ дляFresh_coconut
Нам писец, мы вряд-ли вытяним. Учитывая сколько денег было розваровано государством. Особенно тех которые были отправлены нам на помощь.
Давайте в цифрах. Які гроші саме грошима були надані, на що витрачені, скільки вкрадено.
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляолена олена
Можливо і так, скоріше так, але не треба ж було нашому зе так сильно трампу підігрувати як вчора
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляNatalia505
І прибрати те ж варіант.
СбокуБантик• 01 марта 2025
Ответ дляSolar Cloud
А мне кажется, что надо все это уже заканчивать. Ни до чего хорошего мы не довоюемся, и Зе реально уже надо идти отдыхать
Как??
олена олена• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
Ну сидіти і обтікати теж не дуже. Його в ненависті звинувачують, костюм не той, кривляють …
Нічого недипломатичного Зе не сказав. Єдина його помилка - перебивав. Йому треба було все дослухати мовочки. Потім взяти слово і сказати всі свою думки.а думки у нього нормальні були, ніякої неповаги до США там не звучало
Natalia505• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
Я відчула іспанський сором.
в нас навіть прибиральниці на підприємствах краще ведуть розмови з керівництвом, особливо коли у премії зацікавлені. Сором.
Mrs.Ochmonek• 01 марта 2025
Ответ дляSolar Cloud
Хай пуйло піде на вічний покой, тоді буде реально заканчівать
Natalia505• 01 марта 2025
Ответ дляолена олена
Вів себе як повний ідіот. І маючи хоч мізерне розуміння правил етикету, повагу до діда, на його території, ти в гостях, президента в чиїх руках зараз доля твоєї країни, мільйонів людей, просто закрий пельку. Мені не вистачило відра з холодною водою, щоб ззаду хтось на голову вилив. Була б кульмінація
олена олена• 01 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Але погодьтеся, що його поведінка вчора ніяк не відміняє того факту, що без згоди пуйла війна не закінчиться. Навіть якщо Зе впав би на коліна і ноги Трампу почав би цілувати
Natalia505• 01 марта 2025
Ответ дляолена олена
Поміж впасти на коліна і вести себе як дегенерат є купа дипломатичних жестів, правильних слів і знання психології співрозмовника. Він мав готуватись до розмови. При правильні поведінці можна було повернути все собі на користь. Це не дипломатія.
олена олена• 01 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Його ідеальна поведінка, жести, слова, не завадять пуйлу далі нас вбивати. Крапка
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляолена олена
Так, як мінімум він не повинен був перебивати, не в тому він становищі