Пушкининиана• 01 марта в 12:32
Приїхала на тиждень погостювати додому
І таки зрозуміла, що самій жити легче, ти сам собі належиш. А з мамою це наче і зручно з однієї сторони, а з іншої не зовсім. Вона вже з 7 ранку бігає, крутиться, щось робить, торохтить, я так не можу я сплю до 9-10 години. В хаті прибрано, роботи як такої немає, готувати їсти мені не дає, все сама, пропоную допомогу, нічого не треба я все сама. Окей, присіла в телефон на пів години, і коментарі "нічого не робиш, я вже забігалась". Маніпуляція що не хочу їсти те що приготували, образи через це, але в мене своє меню, я сама собі готую. Хочу просто піти на 2 години з дому, десь в ліс пройтись.
короткопамятна• 01 марта в 12:47
Ответ дляLove_Love_Love_
Купіть собі квартиру і живіть окремо, в чому ваша проблема?
Дорослі люди живуть так як їм подобається
Ви вже накупили
Бурундучиха• 01 марта в 12:47
Ответ дляЛукава Кішка
Название темы не читали?
З тими об´ємами, як вона всюди відписується, я взагалі дивуюся, як вона встигає ще й читати)
Печенюшка• 01 марта в 12:47
Нашо коментувати коменти лав лав лав?) вони ж як завжди як пальцем в самі знаєте куди)
Ждун с Нибиру• 01 марта в 12:51
Ответ дляПеченюшка
Та хай людина відчує себе важливою
Love_Love_Love_• 01 марта в 12:52
Ответ дляБурундучиха
З якими обʼємами я всюди відписуюсь?
Для чого заходити в кожну тему і писати от цю примітивну фразу?
короткопамятна• 01 марта в 12:52
Ответ дляОля_с_киркою
Как с личной жизнью? Есть кто матильду вашу удовлетворяет?
Маю надію, що матільда, це не мама
Жінка з перцем• 01 марта в 12:53
Мне не понять, как можно не ужиться с родным человеком неделю, зная что это временно.
короткопамятна• 01 марта в 12:54
Ответ дляЩедрик
Я научена с собой в комнате иметь хоть печенье. Попадала ни раз в гостях в ситуацию, когда хозяева не завтракаю или едят поздно, в 12-13 первый прием пищи. А я в 8-9 уже есть хочу и всегда завтракаю плотно. То что то беру в сумочку с собой в комнату, а зайти воды налить можно в любое время на кухне
Хом´ячки так роблять
короткопамятна• 01 марта в 12:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Я свій дохід конвертую і складаю, а нерухомість мені купують
Показушница• 01 марта в 12:56
Скажіть, мам іду в магазин, що купити? І прогуляєтесь і маму виручите. Перекусите і повернетесь, кухня звільниться вже і приготуєте собі поїсти
Love_Love_Love_• 01 марта в 12:56
Ответ дляЛукава Кішка
Название темы не читали?
А ви читали?
Людина приїхала могостювати ДОДОМУ! Там вдома!!! живе ще мама, очевидно що це не окремий персональний дім автора і приїхала вона не з дому.
Фиктивная• 01 марта в 12:58
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви читали?
Ви колись спать лягаєте?
ПультОт_БМВ• 01 марта в 12:59
Ответ длякороткопамятна
Кризис віку
Эти всем недовольны шо им не дай
Бурундучиха• 01 марта в 13:00
Ответ дляLove_Love_Love_
З якими обʼємами я всюди відписуюсь?
Не відволікайтеся на мою скромну примітивну персону, експертна думка сама себе не напише
короткопамятна• 01 марта в 13:00
Ответ дляФиктивная
Ви колись спать лягаєте?
Їх декілька осіб на акку, і всі вони працюють
Мамина квіточка• 01 марта в 13:02
Ответ дляЕдинорог_помог
Я понимаю, что хуже вашей мамы для вас человека нет на свете, но другой мамы у вас нет, верно? Придётся как-то терпеть эту. Аж целую неделю. Сделайте ей скидку на возраст. И съешьте то, что она приготовила. И не играйте в детские обиды, жизнь такая короткая, чтоб тратить её на ссоры.
А мамочка нехай робе все, що їй заманеться. Адже, так вона дозволяла своїй дитині?
Жінка з перцем• 01 марта в 13:02
Автор, не верю. Купите продукты и готовьте, а не делайте вид что хотите помочь. Вы прекрасно знаете, что спросив у мамы, Вы получите отказ.
Меньше разговоров больше дел.
Love_Love_Love_• 01 марта в 13:02
Ответ дляФиктивная
Ви колись спать лягаєте?
А ви?
Це така фраза яка просто тут пишеться, як типу: квартира его?
Оля_с_киркою• 01 марта в 13:03
Ответ длякороткопамятна
Маю надію, що матільда, це не мама
Вообще мимо. То есть орган))))
короткопамятна• 01 марта в 13:04
Ответ дляОля_с_киркою
Вообще мимо. То есть орган))))
Жартую!
То є орган влади
Мамина квіточка• 01 марта в 13:05
Ответ дляЖінка з перцем
Меньше разговоров больше дел.
За проявлену ініціативу автор отримає скривлене обличчя, бо гребує маминими кулінарними шедеврами і лізе зі своїми неправильними новомодними рецептами
Сижуревувшоке• 01 марта в 13:06
Те саме. Я теж не люблю бути у мами. Вона дуже егоїстична і завжди є діло до того, що хто робить/не робить коли вона кола намотує.
А вранці вона може 2години тарабаніти кастрюлями таааак і бігати на балкон через кімнату, в якій я сплю, разів 3-5 . І повірте , на сніданок каша, максимум яйце. Що вона робила з 5:00 до 8:00 і так торохтіла- загадка. І їй всеодно, що хтось спить. І це для мене дуже дивно. Бо я розумію, що це такий варварський спосіб мене підняти в 6:30.
Є такі матері. І мені 44роки. Приїзджаю, щоб допомогти. Вона мені відьму на мітлі нагадує. Всіх кошмарить і задоволена.
Ранковий базар• 01 марта в 13:07
Ответ дляЕдинорог_помог
Другими словами - автор, прогнитесь под манипуляторшу и забейте на свои границы. Ведь это - МАМА!
Жінка з перцем• 01 марта в 13:08
Ответ дляМамина квіточка
Ну пока это лицо только у автора, при этом нашла повод не готовить.
МадамОхмури• 01 марта в 13:09
Ответ дляСижуревувшоке
Если вам 44, то радуйтесь что она живёт в таком темпе. Им не понять, шо дорослі діти приїхали ’бока отлежать’.
Жінка з перцем• 01 марта в 13:09
Ответ дляРанковий базар
А чем таким мама манипулирует ? Постаралась дочери есть приготовить ?
Автор и этого не делает.
Сижуревувшоке• 01 марта в 13:10
Ответ дляРанковий базар
Так. Просто в них інші матері. Їм не зрозуміти.