Люди, что это такое делвется?
я еще такого не видела, весь вечерний киев в скорых, вчера пока сидела в приемном оделении , врач эаловалась что привозят целыми семьями, вс просто лежачие.
Это грипп такой или корона такая жестяковая?
мы тоже все слегли буквально за 2 часа.
Ответ длямимозка
В мене сусідка померла ось на днях від грипу. Усі хто поруч з нею був теж дуже важко і довго перехворіли.
ужас какой.
prosto_aisha• 01 марта в 15:27
Ответ дляЧупакабраЗеБест
не поняла коммент
Кому призначають вчасно тест показує грип.
Ответ дляprosto_aisha
а, поняф, может и грипп. моему сыну вчера делали тетсты на грипп и корону - отрицат.
но врач говорит что уже поздно делать, он давно терпит, поэтому тесты уже ничего не показывадют.
при мне привезли женщниу моего возраста, она в бреду, ходить уже не можежт, стала лежачая за 3 дея ,
выясняется что уже тут лежит ее дочка в 4 палате, муж под вопросом, ждут пока похужеет и тоже вижимо сюда привезут.
Ответ дляMarinaPA
Вчора син захворів , сьогодні купила тест, показав грип А. Зазвичай він у мене легко хворіє, а це взагалі ніякий , спить вже 3й раз за сьогодні, температура , головний біль
слушайте мы тоже тыщу раз болели гриппами, коронами. но так плохо - впервые.а что вам назначили
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Жесть. Я вже боюся…
Ответ дляMarinaPA
Жесть. Я вже боюся…
та да, в этот раз надо бдеть. чтото такое неописуемое пришло на нас всех
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Поки не були у лікаря, вчора в обід погано себе відчув, вже ввечері тільки стало ясно, що захворів. Можливо у понеділок підемо до врача , ще поки спостерігаю.
Грип. Хворіємо теж всією родиною одночасно, це вперше таке. Причому я була впевнена спочатку, що це просто вірус який, поки після нас із чоловіком не захворіла дитина. І от коли в неї темп-ра погнала під 40, я замислилась. Зробила їй тест -грип А, отже, у нас всіх він. А починався зовсім нетипово для грипу - з легкого покашлювання, не дуже високої темп-ри. В дитини, що дивно, навіть смак змінився -все їй гірке.
Ответ дляMarinaPA
мы тоеж были вчера у варча, выписвались с ветрянки. дети скакали, я тоже была ок. в 7 вечера нас всех как рубануло. носью у всез Т 40.
Ответ дляРеалістка
Усе що ви написали, аналогічно уся родина хвора.
Ответ дляРеалістка
Ну у вас взагалі класичний початок грипу.
а да? я вообще не сильо в курсе. блин, все так пугает.
старешго сокрая забрала, его шатало, обморочный стал.
Ответ дляРеалістка
а долго оно будет? а тчо надо пить? надо ли АБ при гриппе?
Ответ дляMarinaPA
У сина поки макс тема була 38,6, але давала нурофен і потім ще німе сіл , бо голова дуже боліла
а у меня болят голова, глаза, уши , язык, даже кости бтлят
Ответ дляMarinaPA
Може випийте німесіл, має стати трохи легше
та да, надо найти. у меня было где то
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Як довго - залежить від імунітету і взагалі організму. Від грипу є одне дієве противірусне -озельтамівір (Таміфлю, Сельтавір). Починати приймати потрібно з першого дня (звісно, якщо вирішили приймати). АБ не треба, якщо не настало бак.ускладнення.
ПадаюВреверансах• 01 марта в 15:48
Ответ дляМиззери
Вот мы пили тамифлю и не заболели хотя нереально было не заболеть (я вроде как заболела но на следующий день ок , здоровая)
Ну аажкуваті ліки як для профілактики. Їх треба пити, як вже захворів. Там такий удар по печінці