Тень льва• 01 марта в 16:20
Рекомендації співробітникам
Ви даєте чесні рекомендації співробітникам? Чи все ж таки тільки позитивні? Чи перевіряєте рекомендації надані колишнім керівником? Чи приймаєте на роботу, якщо кандидат сподобався, а рекомендація негативна?
Галя-краля• 01 марта в 16:20
Так, і перевіряю і даю чесні рекомендації, навіть коли вони не найкращі.
А щодо кандидатів, залежить від того,в чому саме полягає негатив.
Тень льва
• 01 марта в 16:26
Ответ дляГаля-краля
У мене є кандидат, на співбесіді сподобався, всі якості класні, гарний досвід, але колишній керівник, сказав, що він підставив його тим, що йде посеред важливого проекту. Причина зміни роботи, хоче зросту.. Вакансія наша зі зростом. Я за те, щоб брати, бо вважаю треба думати про себе і кар´єру, а от ейчар каже власнику, що ні в якому разі.
Щебетуха• 01 марта в 16:33
Ответ дляТень льва
Бувають такі умови на роботі, що просто деколи неможливо лишатися, якщо співробітник гарний, але йому не дають належних умов, попередник завжди буде незадоволений уходом. Можливо вашому вже 3 роки обіцяли, і нічого, а проєкт за проєктом іде, або паралельно декілька, що немає коли і піти.
ЦібаФу• 01 марта в 16:37
Ответ дляТень льва
Колишній керівник підставив себе сам, не оплачуючи людині достойну зарплату. Працівник же не на менші гроші йде?... Він продає свою працю. Якщо є бажаючий заплатити більше, людина має право обрати кращі умови.
Лялькодзьоб• 01 марта в 16:38
Це означає одне. Якщо будуть кращі умови і підвищення, він так само вас покине посеред проєкту і піде. І потім скільки триває проєкт півроку? Це багато. У нас колись бухгалтер пішов за 1 день в розпал річної звітності. Класна жінка. З характером. Але чомусь на мене образилася, коли я сказала керіаництву, що премію річну її не виплачувати.
Галя-краля• 01 марта в 16:38
Ответ дляТень льва
Ви говорили с кандидатом про це? Як він пояснив своє звільнення посеред проекту?
Галя-краля• 01 марта в 16:40
Ответ дляЛялькодзьоб
Будь яка людина має повне право обрати кращі умови. Але для того щоб піти, не доробивши проект, мають бути дуже суттєві обставини. І,якщо їх нема, то людина є ненадійним кандидатом і наймати її не варто
Галя-краля• 01 марта в 16:42
Ответ дляЦібаФу
Співробітник погодився на певні умови,і розірвав договір не доробивши те, за що взявся. Якщо порушень умов збоку роботодавця не було,то співробітник є поганим кандидатом
Лялькодзьоб• 01 марта в 16:43
Ответ дляГаля-краля
Компанії дуже швидко шукають собі заміну і часто не дооцінюють працівників. В бя разі якщо проєкт триває довго, то втрачати час і роботу нема сенсу. Надійність кандидату спірне питання.
Червона ікорка• 01 марта в 16:45
Ответ дляТень льва
Ні то й ні, він розвернеться і піде до сусідньої контори. Хороший спеціаліст на дорозі не валяється. А щоб не йшов серед проекта, то треба було достойну компенсацію платити, або інакше домовлятися. Тому у данному випадку я вважаю справа не в людині, проблема, скоріш, у того керівника, що не зміг замотивувати хорошого робітника.
Щодо ейчарів, я особисто вважаю їх зайвою ланкою. Ця особа не буде працювати з людиною, то нащо кому її ´важлива´ думка треба? Її ціль, купити голову дешевше, собі премію відхватити побільше.
Галя-краля• 01 марта в 16:46
Ответ дляЧервона ікорка
Хороший працівник ,які хороший роботодавець, завжди виконують свої зобов´язання.
Тень льва
• 01 марта в 16:46
Ответ дляГаля-краля
Так говорили, він сказав, що озвучував, що хоче рости, рости, по факту немає куди, сферу міняти не хоче, з´явилась вакансія і йде.
Галя-краля• 01 марта в 16:47
Ответ дляТень льва
Як він пояснив, що пішов недоробивши проект?
Як ухурделю• 01 марта в 16:48
Ответ дляЛялькодзьоб
Очень часто начальство недооценивает сотрудников, я тоже ухожу с работы из-за скотства начальства, и да на мне было несколько проектов, я одна все тянула. Но с другой стороны, я ухожу в компанию, я готова работать, но не готова все делать, что взбредет в голову начальнику. Тем более, что я делала задачи, которые не могли сделать другие. Проекты не могут быть завершены, они будут и дальше развиваться.
Тень льва
• 01 марта в 16:50
Ответ дляЛялькодзьоб
Проекти тривають від півроку до року, є короткочасні, але рідко. Зараз ще сезон, але я особисто вважаю, якщо є кращі умови і хочеться зросту, нема сенсу сидіти.
Лялькодзьоб• 01 марта в 16:51
А до чого тут думка ейчара-вона керівник, начальник, буде працювати з ним?
Тень льва
• 01 марта в 16:51
Ответ дляГаля-краля
А бажання зросту, це суттєво? Якщо компанія не може його запропонувати, а вакансія є вже зараз.
Лялькодзьоб• 01 марта в 16:52
Ответ дляТень льва
Таке враження, що коли він йшов в той проєкт він знав, що там нема куди рости.
Тень льва
• 01 марта в 16:53
Ответ дляГаля-краля
Так і пояснив, що хотів зросту, тут робота складається з проектів, той що є, буде до серпня. А вакансія є зараз.
Червона ікорка• 01 марта в 16:55
Ответ дляГаля-краля
Ось роботодавець не виконав, то й робітник може знехтувати.
В мене проекти різні бувають. Є двомісячні, є на півроку, є довгограючий, разів 5 вже точно скінчитися мав, і все ніяк. І вони йдуть в паралель. То я маю робити за 3 копійки до скінчення проектів? В мене у договорі зобов´язання - попередити про свій ухід за місяць, більше зобов´язань немає. І я не альтруіст, працюю тільки за гроші, і особисті пріоритети і пріортети своєї родини я завжди ставлю вище за все інше. Тому хай хоч пожежа в них - якщо мені не доплачують, будемо прощатися.
Тень льва
• 01 марта в 16:55
Ответ дляЛялькодзьоб
Нема куди рости в компанії, це правда, а пішов, не було вакансій з підвищенням. Тут вона з´явилась у нас.
ЦібаФу• 01 марта в 16:58
Ответ дляГаля-краля
Співробітнику дуже хочеться їсти, а ще в нього може бути сім´я, ціни виросли і йому реально ні за що жити. І що тепер? Їсти через день, бо роботодавець не хоче платити?... Робота це не рабство. Роботодавець має розуміти, що не буде платити він - платитимуть інші.
В чому проблема знайти іншого на цей проект? Чи просто нема рабів, згодних працювати за малу зпл?
ЦібаФу• 01 марта в 17:00
Ответ дляТень льва
Бажання росту - по суті, ріст зпл.
Тень льва
• 01 марта в 17:00
Ответ дляЧервона ікорка
Я теж колись пішла в сезон на вдвічи вищу зарплату і керівну посаду, для роботодавця, ніби підставила, судячи зі спілкування з колишніми колегами, сиділа б далі.
Тень льва
• 01 марта в 17:02
Ответ дляЦібаФу
Бажання росту - по суті, ріст зпл.
Тут реально амбітна людина, не тільки за грошима йде.
ЦібаФу• 01 марта в 17:03
Ответ дляТень льва
Головний мотив завжди гроші. І чим старша людина, тим краще вона це розуміє. Якщо людині пропонують фінансове зростання, вона дуже швидко забуває про зміну у назві почали.
Тень льва
• 01 марта в 17:04
Ответ дляЦібаФу
Ну тут людині 31, але самотня.
Червона ікорка• 01 марта в 17:04
Ответ дляТень льва
Вони б так казали в будь-якому випадку. Неважливо, коли б ви пішли. Завжди закінчується отаким - ’Ми його,можна сказати, на помийці знайшли, відмили, вичистили, а він нам фігвами малює’.
Тень льва
• 01 марта в 17:05
Ответ дляЧервона ікорка
Ну в мене трохи інша ситуація, скоріш я їх з помийки витягнула, мене зхантили, а потім зхантила інша компанія.
Галя-краля• 01 марта в 17:06
Ответ дляТень льва
Бажання зросту- це прекрасно, але реалізація його має не порушувати домовленостей із діючим роботодавцем. І так, співробітник має завершити роботу, а тільки потім йти,якщо він хоче зберігати свою професіональну репутацію