Невгамовна сила• 01 марта 2025
Дівчата, хто живе в Крюківщині?
Як вам?
Всього вдосталь?
Якщо працюєте в Києві, нормально добратись?
Чи великі затори?
Всього вдосталь?
Чи великі затори?
Невгамовна сила
• 01 марта 2025
Ответ для100%
Тут до города пробок нет в принципе. Муж ездит через села. Ну и есть выезд на две трассы при желании.
А за скільки десь доїжджає?
Він кожного дня їздить?
Мне без сахара• 01 марта 2025
Ответ дляНевгамовна сила
На авто?
Чи маршрутками?
Спочатку Маршруток
Потім авто
Універ 5 років маршрутками - метро університет
Потім авто
100%• 01 марта 2025
Ответ дляНевгамовна сила
А за скільки десь доїжджає?
Він кожного дня їздить?
Да, каждый день. До Киева минут 15 на машине. До метро теремки. Маршрутки есть на теремки и на выдубичи. И ещё на какую то станцию метро, по городу идут эти же маршрутки. Но не помню куда именно
Ответ дляОливьЕЖечка
Так, там вулиці і мікрорайони житлові, бази відпочинку ще радянські в хвойному лісі і так тротуари і дороги з асфальтом Вулиці асфальтовані. Гугл карта і походіть , інтернет маєте.
Інформація на Гугл карті оновлювалась 9 років назад, ну в мене чомусь там показує. А в реальному житті все забудовано. Я з Бучі якщо що
Лукава_Кiшка• 01 марта 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Вы шутите? Я в Вишневом живу - это одно отг с Крюковщиной. Так пробки страшные,выехавших не видно. Школы, садики, поликлиника все забито, попробуй ребенка устрой.
Все забито, тому що не розраховано на таку кількістю людей впринципі.
І у Вишневому, я написала, що норм жити, гучно саме в Крюковщині
НаБалКоніХодять• 01 марта 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Гепает по всем пригородам. Если ехать после 9 то почти без тянучек Но вот назад. С парковками туговато. Кино в Чабанах, и на Окружной. Магазинов хватает. Но я не очень люблю этажи, мне по душе частный сектор.
Кіно в чабанах?? 🤣 в яких? Може в Гатному в мегамаркеті 😁😁
НаБалКоніХодять• 01 марта 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Я працюю на Севастопольскій площі.
Дивлюсь звідки не дуже далеко добиратись
О, з вишневого прямі маршрутки я в роддом 15 хв до літала мені на аналізи треба було. Якщо сідати біля залізниці завжди пусті маршрутки, там ще є класний базарчик. А з Крюківщини їде забита маршрутка з тарасівки. Я б краще розглядала Вишневе але цю сторону що біля Крюківщини
Точная копия плова• 02 марта 2025
Я живу вже 15 років в центрі самому . Шукаю варіанти переїхати. Садочок , де 45 дітей в списку груи, школа у дві зміни по 34-36 дітей. У Вишневому не краще і спробуй туди ще потрапити.
Магазини: новус, атб, фора. На виїзді-,сільпо і макдональдс.
Є сінсей ( з перебірками).
Один парк і у тому дерева поспилювали. З дитиною гуляти нема де.
Саме головне, що у селі нема хазяїна. Є староста, але з нього толку нуль.
Щодо заторів, то то окрема тема. До жилянського мосту вранці можна їхати годину. Через переїзд- ще довше.
Щоб їхати електричкою, наприклад, то треба підїжджати маршруткою.
Коротше я не раджу Крюківщину. Село яке не розвивається.
Є сінсей ( з перебірками).
Невгамовна сила
• 02 марта 2025
Ответ дляТочная копия плова
Є сінсей ( з перебірками).
На жаль,скрізь під Києвом така ситуація,густе заселення(
ОливьЕЖечка• 02 марта 2025
Ответ дляТочная копия плова
Є сінсей ( з перебірками).
Тобто коли Крющивну об´єднали з Вишневим і зробили одне ОТГ, то по факту у вас нічого не змінилося? Бо в нас в Вишневому нормально реагує влада на якісь там ситуаціх в місті де потрібно їх втручанняя і вирішити можуть.
Точная копия плова• 02 марта 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Коли були окремо, то трішки краще було. Зараз взагалі ж.па. Вишневе хоч і одна територіальна громада, але як до діла, то ми за бортом.
ОливьЕЖечка• 02 марта 2025
Ответ дляТочная копия плова
Сумно. Південу сторону Вишневого теж чомусь обділяють у фінансуванні. В основному турбуються про північну частину.
Семенівни сусідка• 05 марта 2025
Подруга живе в Айхоум
Все прекрасно Поки не потрібно дитину віддати в садочок, возити в школу і їздити на роботу
Благоуханочка• 24 марта 2025
Якщо робота в Києві 9-18 все що за Кільцевою буде суцільним стресом. Нажаль. Живе мій колега в Крюківщині, можна сказати фанат свого ЖК і містечка. Але коли нас перевели на удальонку був самим щасливим в колективі. )