Норвежцы пишут
"Сьогодні ми стали свідками найбільшого шоу абсурду, яке коли-небудь транслювалося "в прямому ефірі на телебаченні", від нинішнього президента США та його віцепрезидента. Велика подяка президенту України за стриманість і спокій, навіть коли США 🇺🇸 влаштували підступне телешоу. Нам стало погано від цього.
Коротко і ясно. У результаті ми вирішили негайно ПРИПИНИТИ постачання пального американським військовим у Норвегії та їхнім кораблям, що заходять у норвезькі порти.
"Жодного пального для американців!"
Ми закликаємо всіх норвежців і європейців наслідувати наш приклад. СЛАВА УКРАЇНІ 🇺🇦"
"Жодного пального для американців!"
trickywicky• 01 марта 2025
Ответ дляPinkMa
а вы лично проверили или верите всему что пишут?
это фейк?
По личным проверкам у нас тут вы))
trickywicky• 01 марта 2025
Ответ дляPinkMa
кстати а что вы сменили мову, в переводчик забыли глянуть?)
Я владею 5 языками, училась в Лондоне
А вы и дальше работайте ботом за 3 копейки)
trickywicky• 01 марта 2025
Ответ дляPinkMa
ок, ладно, так что с там с фейком, доказательства будут или сливаетесь?
Не фейком, а ботом
Это разное
trickywicky• 01 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Вы пришли и наврали, доказательств что это фейк 0, логики тоже 0 как и ответа за свои слова, фу, хватит позорится
Удалено администрацией...