Сито для думок• 02 марта в 09:18

13 років подарунок дівчинці

Такий вік , що не дитина, але і не доросла. + помітила, що майже нічим не здивувати. Ніщо не приносить ніяких емоцій. Не можу придумати, що подарувати. Грошам теж не буде рада
Колишня муза• 02 марта в 09:20
Це ваша дитина?
Я доньці дарувала айпад, зараз на 23р буду гроші дарувати, хоче одяг новий.
автор Сито для думок • 02 марта в 09:27
Ответ дляКолишня муза
Це ваша дитина?
Моя) Планшет є, не користується. Хотіла волосся покрасити, на її довжину висвітлити-оцінили в 12 тис, вже не хоче. Одяг це для неї не подарунок..
Колишня муза• 02 марта в 09:30
Ответ дляСито для думок
Так а що, нічого не хоче? В мене син такий, все є, нічого не треба. А дочка - їй всього мало, і кроси хоче нові і одяг і телефон і те і се. . І поїхати десь, щоб нове та цікаве.
автор Сито для думок • 02 марта в 09:35
Ответ дляКолишня муза
Раніше хотіла. Зараз батько мобілізований. Напевно переживає стрес. Тільки лежить у себе в кімнаті. Оце вже 2 місяці ніяких емоцій. Через 2 неділі день народження, не хоче ніяк відмічати, а подарунок -придумай щось
r25-1• 02 марта в 09:40
Ответ дляСито для думок
витамины
Аноним Советчик• 02 марта в 09:41
Нашей 14, будете смеяться, но сказала у меня все есть, купите мне принтер, в том году покупали золото на подарок, букву, цепочку и сережки, раз одела и лежит в коробочках
Піна• 02 марта в 09:54
Нашій теж 14, замовила навушники, спортивний костюм, доглядові засоби, набір для валяння, туалетну воду із запахом ванілі).
Djacmin• 02 марта в 11:56
Я своей подарила на 14 лет маленький цветной принтер, они с подружками, когда гуляют, сразу же распечатывают фотки. В 13 лет пошли в трц где она выбрала набор из серебра: браслет, кольцо и ожерелье, а когда вернулась, дома ее ждал еще и огромный медведь от которого дочка в восторге до сих пор.
Мати тріля• 02 марта в 11:57
Ответ дляСито для думок
Моїй 14, зраділа б цікавим книгам(але саме те, що їй подобається), духам(чи іншій косметиці, наприклад набори з Вікторія сікрет), зараз ще подобаються набори Лего саме квіти, моїй прям зайшло). Тортик гарний замовте. Ще можливий варіант прикрас-біжутерії.
автор Сито для думок • 02 марта в 13:30
Ответ дляАноним Советчик
А який принтер до ПК, чи на фото
автор Сито для думок • 02 марта в 13:31
Ответ дляr25-1
витамины
Вітаміни вживаємо на на день народження
Аноним Советчик• 02 марта в 13:35
Ответ дляСито для думок
А який принтер до ПК, чи на фото
Обычный