Попадалочка• 02 марта в 10:21
Скільки років дасте? Що змінити у зовнішності?
Результат:
вже голосів:
442 (50.57%)
30-35
196 (22.43%)
35-40
178 (20.37%)
25-30
34 (3.89%)
40-45
24 (2.75%)
Результат
Аннуитет• 02 марта в 13:13
Ответ дляПопадалочка
Губи свої
Це ви їх спеціально для фото вперед виперли щоб здавалися більшими?
Дуже дуже вумна• 02 марта в 13:17
Ответ дляНаташа_32
А какой вес??? Обувь какую носите (каблук, платформа)??
Это тоже как-то связано с тургором кожи?))
размахер• 02 марта в 13:59
нравится все, кроме выражения лица. попробуйте загимировать кончики бровей, чтоб они не шли так сильно вниз - может получиться лучше. если понравится - тогда их высщипать. брови шикарные, им чуть больше четкой формы
Lesy4ka987• 02 марта в 14:18
Якщо придиратися, то справді можна скорегувати трохи брові, щоб кінчик не сягав до краю ока, а був вище.
І над бровою прибрати зайве.
Кругом носа почервоніння, я прибираю консилером. І губи мають світлий контур, у мене так само, я по цьому контуру зафарбовую натуральним олівцем Тілбері пілоу ток. Не люблю цей білий контур.. він мене бісить)
Взагалі я губи люблю насиченіші по тону, то ж я з олівцем завжди, навіть вдома. Татуаж не сприймаю, мені стійким олівцем зробити не важко.
Ну і все..
Високий лоб вважаю гарною рисою, не треба його маскувати чолкою.
Волосся у мене також таке.. палити його щоразу не варіант, я постійно з крабом.
Взагалі у нас типаж схожий.
Тому майже переконана, що вам 27.
І над бровою прибрати зайве.
Ну і все..
Взагалі у нас типаж схожий.
Тому майже переконана, що вам 27.
Слоник-тоник• 02 марта в 14:22
Автор, это какой-то дефект фото или у вас что-то с левым глазом, какие-то наросты? Это надо убрать, если есть, потому что все смотрят в глаза и это сильно портит.
Дуже дуже вумна• 02 марта в 14:29
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
А Вам даже не поможет)
БезПаспортаНеПродаю• 02 марта в 14:38
Я не бачу наколотих губ, але рот я можу так піджимати щоб обвислості вже не так було видно. Але мені 52. Тож автору ближче до 40, хоча типаж дівчинки.
Попадалочка
• 02 марта в 14:42
Ответ дляLesy4ka987
Відповіді не буде?
34 в квітні буде
Попадалочка
• 02 марта в 14:43
Ответ дляСлоник-тоник
Так, з народження є на оці
Стефанія• 02 марта в 14:46
Ответ дляПопадалочка
34 в квітні буде
Я угадала, указала 30-35. Так и выглядите 👍
Тарабарщина• 02 марта в 14:54
Ответ дляПопадалочка
Губи свої
Тогда советую больше уверенности и не делать выражение ’пю’ и взгляд, как будто вас забыли поздравить с ДР
очки_ннадо• 02 марта в 14:54
Ви така гарна! Вам тут поради шукати не потрібно. Молодо виглядаєте. Бачу, в коментарях кофтингу обгадили. Ну, то таке. Так цікаво в яких вони усі зараз кофтинках сидять. Ви , я так розумію фото звичайне виставили - щоденне. Усі ’незадоволені’ коментатори щодня з укладками і в кофтах натуральних і брендових...
Играю у края• 02 марта в 14:57
Вы очень красивая, уложите брови и что то с волосами сделайте
Невгамовна сила• 02 марта в 15:06
Ответ дляТатьяна-57fb
35 - 36 , мужчина есть муж не муж, не сын миллионера жизнь не супер особого достатка есть дети точно, ,не красавица , но добрая и честная внешность приятная ,свои поступки обдумывает заранее , не похожа на вруху бреху с сз , квартира отдельная может есть машина , но не дорогая ,работает 100 % , если не в декрете , на себя времени нет семья дороже , мужчина не прихотливый все ему подходит ,хотела жить не так скромно , брови широкие , ( грубовато ),волосы подошла бы короткая модная стрижка , а так любит натуральную красу , шампуни на травах ,одежда скромная , и удобная ,подруг не любит , гостей тоже , любит домашнюю еду , ждет своего мужчину всегда с работы или с магазина с ним всегда всем довольна , на лице написано домашняя женщина , можете удалить если не любите критику ,мне все равно вы спросили я ответила , сколько проживете не скажу не меньше ,70 лет точно судя по телосложению , , после 50 лет немного наберете вес но будете с этим бороться и успешно ,только не пишите что вы шикарно живете ,не поверю по этому фото ,,,,я тоже не люблю критику ,но люблю смотреть чужие фото и узнавать как жил человек , ,фото постмортен тоже смотрю и описание судьбы у каждого свое увлечение ,таро только для себя и очень редко , когда не знаю что делать в сложной ситуации о фото скорее всего ваше настоящее , ОТВЕТА НЕ БУДЕТ ДАЖЕ ЕСЛИ НАПИШИТЕ ЧТО ВСЕ НЕ ПРАВДА
Вы экстрасенс?
Фото заблбрене, але мені чомусь здається що тугір шкіри слабенький, сильно скинули вагу? Якщо прямо хочеться попрацювати- то я б радила працювати шкіри, оформити брови, підібрати кращи гель, бо з цим якось неохайно винлядають, і працювати більше всього над волоссям- воно геть в поганому стані. Треба його реставрувати і гарно доглядати
Все решта - мила дівчина, чомусь здається виглядаєте молодшою ніж насправді
Каяспер• 02 марта в 15:09
Автор,Ви дуже гарна. Виглядаєте на 30 з хвостиком років. Я б змінила форму брів на більш виразну, та щось треба з волоссям робити- виглядає дуже рідким. В взагалі,не питайте тут ніколи про зовнішність в тим паче,не виставляйте своє фото, якщо хочете зберегти самоповагу. Хіба що,Ви тренуєте стресостійкість
Попадалочка
• 02 марта в 15:34
Ответ дляКаяспер
Дякую
Бджолина королева• 02 марта в 16:24
Ответ дляПопадалочка
34 в квітні буде
Все чудово у вас природні гарні риси
Я так і обрала ваш вік
Я б зробила брови і волосся стрижка під каре чи трішки довша
Я так і обрала ваш вік
Попадалочка
• 02 марта в 16:43
Ответ дляБджолина королева
Все чудово у вас природні гарні риси
Я так і обрала ваш вік
Колись стригла під каре, волосся стирчить в різні боки, треба щодня витягувати стайлером
Попадалочка
• 02 марта в 17:03
Ответ дляЧу Ча
Очень красивая, но бедненькая
По светру визначили?
Забобонний фрукт• 02 марта в 17:07
Ответ дляsim_sims
Давайте фото, бо про ваше сексі ніхто не запитував. Автор просила поради, то що саме ви порадили?
У меня комплексов как у автора нет, мне чужое мнение не интересно. Тем более с этого форума.