ЯниЯ• 02 марта в 11:15
Бетаргін як приймати?
Як приймати Бетаргін в таких ампулах? Розводити у воді? Для дорослого
Підкажіть будь ласка
ЯниЯ
• 02 марта в 11:19
Ответ дляКак нефиг делать
Вилила в ложку, випила, запила водою
Дякую
Плету корзинки• 02 марта в 11:22
Мені казали розводити в воді...я наливаю півсклянки і туди вливаю
Чарочка діда• 02 марта в 11:30
Досі пам´ятаю цей смак, брррр... Приймала при ковіді: наливала в стакан трохи води, виливала вміст ампули і випивала.
ЯниЯ
• 02 марта в 12:12
Ответ дляMede
Чому обов´язково в ампулах? Я в капсулах приймала коли ковідом хворіла
Бо у мене такий є